ESPADRYLE – idealne buty na upalne dni!

Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe

Obuwiem, które jest wygodne i sprawdza się w upalny czas są espadryle i wszelkiego typu obuwie na płóciennych podeszwach. Lekkie i wygodne idealne do chodzenia na bose stopy. Już w zeszłym roku, w sezonie wiosna-lato biły rekordy popularności i dlatego w tym roku nie mogło ich zabraknąć.

Lekkie espadryle znajdziemy w różnych kolorach i wzorach. Jest to idealne obuwie: stylowe i praktyczne, do tego bardzo wygodne i pasuje do każdej niemal stylizacji. Jeśli jest ktoś, kto nie wie, co to za obuwie, to chętnie wyjaśniamy, że espadryle to obuwie z charakterystyczną podeszwą wykonaną z plecionego sznurka. Sam wierzch obuwia wykonany jest natomiast z tkaniny. Espadryle zyskały popularność dzięki wielu zaletom, a główną z nich jest to, że pasują praktycznie do wszystkiego. Pasują do spodni, spódnicy czy nawet eleganckiego zestawu. Najbardziej nasz wzrok przyciągają te modele, które wykonane są w oryginalnych kolorach i wzorach. W tym sezonie stawiamy na: czerwień, żółć i biel. Natomiast motywy to przede wszystkim: kwiaty, paski i motywy tropikalne.

espadryle-bigstar-markoweobuwie-com-pl

(BIG STAR)

Wiemy same po sobie, że w upalne dni stawiamy na wygodę. I to jest sukces espadryli i wszelkiego typu obuwia ze sznurkową, plecioną podeszwą. Dzięki swojej stylistyce obuwie to kojarzy się nam z letnimi wyjazdami i egzotyką. Jednak nie tylko kobiety pokochały to wygodne, wakacyjne obuwie. Espadryle zaczęli nosić również panowie, doceniając w ten sposób komfort użytkowania tego typu obuwia.

ESPADRYLE NA KOTURNIE:
Jeśli mimo wszystko jesteś tą kobietą, która uwielbia obcasy i za nic w świecie nie założy i nie czuje się w obuwiu na płaskiej podeszwie, to espadryle na koturnie są dobrą alternatywą. Koturn z jednej strony zapewni dobrą stabilność, a z drugiej strony doda trochę upragnionej wysokości. Modele mogą występować jako sandałki typowe lub jako bardziej zabudowane – zakrywające palce. Polecamy każdej fashionistce, warto mieć w szafie chociaż jeden model, bo idealnie nadaje się do letnich sukienek.

desktop

(VENEZIA)

Jeśli szukasz odpowiedniego i modnego obuwia na lato i nie tylko – ZAPRASZAMY – markoweobuwie.com.pl

Artykuł sponsorowany