Ewa Wachowicz pomaga w sieci

Była Miss Polonia, Ewa Wachowicz prowadzi w Polsat Cafe program “Gadżety kobiety”, w którym zgłębia tematykę nowych technologii. Jak podkreśla – nowoczesne rozwiązania stosowane np. w internecie mogą być nieocenionym narzędziem pomagania innym.

Producentka telewizyjna, znana głównie z przygotowywania audycji o tematyce kulinarnej, nie stroni od wykorzystywania na codzień nowych mediów. – Żyjemy w sieci. W internecie szukamy informacji, a nawet oglądamy programy telewizyjne. Robimy zakupy, śledzimy trendy. A w międzyczasie możemy komuś pomóc, ponieważ coraz więcej akcji charytatywnych przenosi się do sieci. Często wystarczy jedno kliknięcie. Zacznijmy od tego dzień” – zachęca Ewa Wachowicz.

Jako przykład “dobrze zainwestowanego kliknięcia” Ewa Wachowicz podaje akcję Pajacyk. – Wystarczy kliknąć w brzuszek Pajacyka na stronie www.pajacyk.pl i od razu kilka groszy wpada na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. To bardzo łatwe. Wystarczy wyrobić w sobie taki nowoczesny nawyk pomagania w internecie. Coraz więcej wartościowych akcji można również znaleźć na różnych portalach społecznościowych. Skoro i tak spędzamy na nich tyle czasu, dlaczego się nie przyłączyć” – zachęca Ewa Wachowicz.

PAP, tz

do “Ewa Wachowicz pomaga w sieci”

  1. AGNIESZKA

    PIEKNA I UTALENTOWANA KUCHARKA , DOBRE SERCE- WOLONTARIAT

    DZIEKUJE

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.