Ewelina Lisowska charytatywnie

Ewelina LisowskaRZESZÓW. Jedyny, niepowtarzalny, wyjątkowy charytatywny koncert Eweliny Lisowskiej28 listopada w Klubie Wytwórnia.

Na koncert zapraszają Eu4Ya, Klub Wytwórnia i Fundacja Mam Marzenie, która tym razem pomaga Marysi zakochać się w Paryżu.

Cegiełki w cenie 25 zł do nabycia w recepcji Hotelu Icam i na www.ekobilet.pl

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki. Wystarczy napisać do nas na adres e-mail: ajamrozy@supernowosci24.pl Kto pierwszy, ten lepszy!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
swój przy swoich - na stałe
swój przy swoich - na stałe
7 lat temu

emigrant, o ile się orientuję cały dochód ze sprzedaży biletów (napisane wprost: cegiełki!) jest przekazywany dla fundacji na pomoc temu dziecku – o co spina? Jest sponsor, który płaci za koncert, klub co udostępnia nieodpłatnie salę… to chyba uczciwe? Nieuczciwe może być działanie państwa wobec wszystkich ludzi dobrego serca: przykład choćby piekarza, który przekazywał chleb dla bezdomnych a fiskus go doj**ał i dosłownie zarżnął chłopa. Trochę wiary w ludzi!

emigrant
emigrant
7 lat temu

Czy ty rozumiesz ze ja napisalem WSZYSTKO jest za darmo na tych koncertach za granica.
Sala koncerowa, obsluga, prad elektryczny, obstawa bezpieczenstwa, pomoc lekarska, sprzatajacy itd itd WSZYSTKO jest podarunkiem aby concert dal dochod nawet TV w to zaangazowana jest bezplatnie.
To sa koncerty charytatywne.
Powtarzam jeszcze raz w Polsce KAZDY bierze swoja dole a co wszystkim z PYSKA SKAPIE dopiero jest darowane na cel charytatywny. A co sie stanie jak NIC NIE ZOSTANIE bo i takie koncerty mialy juz nieraz miejsce w Polsce ?

sledik
sledik
7 lat temu
Reply to  emigrant

Gadza sie z tym co napisales. Byl u nas koncert co dal 80 (siemdziesiat) zlotych dochodu i tyle bylo dotacji na cel w jakim byl urzadzony !
I do tego byl pod patronatem Caritasu.

emigrant na stale
emigrant na stale
7 lat temu

To jest chamstwo co sie w Polsce nazywa KONCERTEM CHARYTATYWNYM.
Na zachodzie gdy urzadzany jest jakis koncert charytatywny wszyscy poczawszy od wystepujacych artystow poprzez tych ktorzy sprzedaja bilety a nawet ci co sprzataja wykonuja swoje prace charytatywnie, a wiec nie biora za swoja prace ZADNYCH PIENIEDZY, a CALY DOCHOD jest przeznaczany na cel na charytatywny.
W Polsce podczas koncertu charytatywnego KAZDY BIERZE to co mu sie nalezy a dopiero to co WSZYSTKIM z PYSKA SKAPIE przeznaczone jest na CEL CHARYTATYWNY.
To jest wielka roznica w dzialanosci charytatywnej.