Fabianowski „w zawiasach”

Jeszcze nigdy na pierwszym treningu nie było tak wielu piłkarzy. Ponad trzydziestu chce grać w jej barwach, a zatem trener Sławomir Adamus, będzie miał z kogo wybierać.

PIŁKA NOŻNA II LIGA . Jeszcze nigdy na pierwszym treningu nie było tak wielu piłkarzy. Ponad trzydziestu chce grać w jej barwach, a zatem trener Sławomir Adamus, będzie miał z kogo wybierać.

W gronie kandydatów jest tzw. “zaciąg rzeszowski”. Zwolniony z tamtejszej Stali Jacek Maciorowski już wrócił. A  jest jeszcze temat Wojciecha Fabianowskiego.
Na poniedziałkowym, pierwszym, w tym sezonie, treningu drugoligowców nie było go jednak. – Wróci, albo do nas, albo do Turbi – mówi jeden z nowych działaczy ZKS Stal. – Prowadziliśmy i prowadzimy rozmowy z piłkarzami, którzy u na kiedyś grali. – mówi Grzegorz Zając, prezes spółki Stal. – Z Fabianowskim też.
Na treningu pojawili się już pozyskani do „Stalówki” Kamil Walaszczyk i Sebastian Ciołek. Był też Przemysław Żmuda z Motoru Lublin, który jest bliski przejścia do stalowowolskiej drużyny oraz Bartosz Gębura z Juventy Starachowice.

Jeśli chodzi o ruch w drugą stronę, to Stalówka może stracić Krystiana Getingera. Pomocnik naszej drużyny, znalazł się w kręgu zainteresowań Piasta Gliwice.
Trener Adamus będzie przygotowywał swoich podopiecznych do sezonu na miejscu. Klub nie planuje żadnych obozów przygotowawczych. Najbliższy mecz kontrolny „Stalówka” zagra w Brzesku z „Okocimskim” 6. lipca 2011 roku. Kolejne spotkania nasz zespół rozegra z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (9 lipca), Resovią Rzeszów (13 lipca) oraz Avią Świdnik, a nie jak wcześniej planowano z Siarką Tarnobrzeg (16 lipca).

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.