Farrell zaproszony do Krakowa

Znany na całym świecie gwiazdor Hollywood – Colin Farrell – został zaproszony na uroczystą premierę filmu “Niepokonani”, która odbędzie się w Krakowie już 8 kwietnia. Swój udział potwierdził już reżyser filmu, Peter Weir.

Dystrybutor i koproducent najnowszego filmu Petera Weira (“Stowarzyszenie umarłych poetów”, “Truman Show”) pt. “Niepokonani” (“The Way Back”), zaprosił na uroczystą premierę w Krakowie Colina Farrella. Hollywoodzki gwiazdor, którego nazwisko budzi wiele emocji w polskich sercach, już w ciągu kilku dni powinien udzielić odpowiedzi, czy zdecyduje się na przyjazd do naszego kraju. Z racji bezpieczeństwa decyzja ta może zostać podjęta w ostatniej chwili.

W 1940 r. do sowieckiego łagru trafia Janusz, polski żołnierz, skazany za szpiegostwo na podstawie sfabrykowanych dowodów. W świecie gułagu, gdzie każdy walczy o przetrwanie, a litość jest najgorszym z grzechów, Janusz nie poddaje się panującej wśród więźniów atmosferze rezygnacji. Pewnej nocy wraz z grupą więźniów podejmuje się desperackiej ucieczki.

“Niepokonani” w kinach od 8 kwietnia.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments