Fatalna końcówka Harcerzy

Po ośmiu ligowych zwycięstwach z rzędu popularni "Harcerze" podzielili się punktami z Gwardią Opole. Fot. Łukasz Solski

I LIGA. Zwycięski marsz przemyskiego Czuwaju dobiegł końca. Po ośmiu ligowych zwycięstwach z rzędu popularni “Harcerze” podzielili się punktami z Gwardią Opole, która podobnie jak zasańska drużyna aspiruje do gry w SuperLidzie.

– Goście to chyba najlepszy obecnie zespół I ligi – przyznał otwarcie po ostatnim gwizdku sędziego trener przemyślan Piotrk Kroczek, chociaż to jego podopieczni od samego początku sezonu zasiadają na fotelu lidera. – Popełniliśmy mnóstwo błędów, a dodatkowo brakowała zespołowości. Najważniejsze jednak, że nadal pozostajemy na pierwszym miejscu – dodał szkoleniowiec Czuwaju.
Gospodarze przegapili swoją szansę na zwycięstwo. Od 45 minuty (wynik 19-19) grali bowiem w podwójnej przewadze, ale przegrali ją 1-3! W końcówce udało się im odrobić straty, a nawet wyjść na prowadzenie 26-25, jednak pogubił się wówczas ich lider Paweł Stołowski. Rozgrywający na 13 sekund przed końcem pojedynku popełnił błąd kroków i goście zdołali jeszcze przeprowadzić akcję dającą remis.

CZUWAJ PRZEMYŚL – GWARDIA OPOLE 26-26 (13-13)
CZUWAJ: Sar, Gut, Szczepaniec, Sarama – Stołowski 4, Kalinowski, Oliferchuk 5, Jankowski 8, Biłko, Błażkowski 2, Kroczek 2, Kostka 1, Kijowski, Kubisztal 4, Krzysztofik.

Pozostałe wyniki 9. kolejki: Końskie – Zawadzkie 33-23, Chrzanów – Świdnica 29-25, Ostrovia – Piotrkowianin 26-32, Politechnika – Olimpia 35-43, Viret – Biała Podlaska 27-23.

tc

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments