Ferenc kupuje herbatę

RZESZÓW. Urzędnikom Tadeusza Ferenca najwyraźniej się powodzi. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na sukcesywną dostawę… herbaty w 2011 r.

Dostawy mają sięgnąć maksymalnie 5200 opakowań. Ludzie Ferenca przewidują najwyraźniej intensywne picie tego napoju w godzinach pracy. Z dość szczegółowych warunków przetargu wynika, że biurokraci z ratusza mają wyrobiony smak. “Herbata czarna ekspresowa w torebkach ze sznurkiem. Wielkość opakowania: 50 torebek. Gramatura: 2 g/ torebka. Tetley Intensive lub równoważna” – głosi specyfikacja przetargowa. To jeszcze nie koniec wymagań urzędników Ferenca. Zwycięzca przetargu ma dostarczać herbatę sukcesywnie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 14. A wszystko to z naszych podatków.

kk

do “Ferenc kupuje herbatę”

  1. Sz.W.

    “Herbata czarna ekspresowa w torebkach ze sznurkiem. Wielkość opakowania: 50 torebek. Gramatura: 2 g/ torebka. Tetley Intensive lub równoważna”

    Czy to jest zgodne z przepisami takie sformułowanie w specyfikacji ? Czy to nie jest faworyzowanie jednego z produktów poprzez podane jego nazwy ?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.