Ferenc przestanie być prezydentem?

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc zamarzył o fotelu w Senacie

Tak, jak przewidywaliśmy, prezydent Tadeusz Ferenc nie dotrwa końca kadencji. Nie minęło jeszcze pół roku od wyborów, a Ferenc już chce zdezerterować z ratusza i ubiegać się o mandat senatora.
Tak, jak pisaliśmy przed wyborami, głos na Tadeusza Ferenca jest głosem straconym. Nie minęło pół roku i Ferenc salwuje się ucieczką z ratusza. Ma wystartować w jesiennych wyborach do Senatu.

Tadeusz Ferenc już dawno stracił pomysły na rozwój Rzeszowa. Zmęczony i wypalony, startował w ostatnich wyborach samorządowych, bo nakłonili go do tego działacze SLD. Założyli sobie, że Ferenc dotrwa na fotelu prezydenta do jesiennych wyborów parlamentarnych, wystartuje w nich do Senatu, a wtedy oni wystawią kogoś na jego miejsce zwolnione w ratuszu. Wszystko po to, by nie wypuścić z rąk intratnego stołka prezydenta Rzeszowa. Jest władza, są i korzyści. SLD-owcy liczą, że czerwony układ jaki stworzyli w ostatnich latach, już bez Ferenca w ratuszu, będzie trwał nadal w najlepsze.

Więcej w Super Nowościach.

Krzysztof Kuchta

do “Ferenc przestanie być prezydentem?”

 1. Jacek

  Co do straży miejskiej, to na zgłoszenie skierowane mailem interweniowali i to skutecznie, po czym przysłali odpowiedź. No nic złego nie mogę powiedzieć…

 2. stoper

  WAcek zadłuzyc miasto z 90 na 195 milionow to by kazdy zadlużyl z nas to nie chwal człowieka bo ani go nie znasz jak widze !ani nie znasz realiow tego miasta.Z tym parkowaniem to mnie rozsmieszyles!A najlepszą innowacja w miescie jest wydzial Strazy miejskiej na czele z jego ekselencja j.zwisem.Ludzi ma za liśćie-ktorymi mozna zamiatać.

  • Vacek

   Jeżeli faktycznie masz wiedzę na temat nieprawidłowości , które zostały popelnione przez p.Ferenca i jego ludzi to zapraszam do prokuratury. To jest odpowiednie miejsce aby złożyć wniosek o oskarżenie. Dlaczego tego nie zrobiłeś jeżeli posiadasz dowody. Cały czas przewijają się negatywne opowieści o komendancie Straży Miejskiej w Rzeszowie.Raczej są to opinie ludzi , którzy pałają chęcią odwetu z powodów im tylko znanym – dlatego, że nie piszą tu o nich w tym miejscu.Ich wywody opierają się na ogólnikach w stylu on to wyrabia. Tylko trzeba napisać dokładnie co, gdzie i kiedy. Nie wystarczy napisać, że komendant Straży Miejskiej w Rzeszowie jest „bez charakteru i nowoczesnego poglądu na świat”.Zarzuty muszą być spójne merytorycznie i poparte dowodami. Wobec tego do dzieła jeżeli coś faktycznie wiesz, lub wiecie.

 3. wielebny

  to teraz cekać az mojrzeszowem zaczną władac pis-owcy i ich pomniki papy z wadowic na kazdym kroku, oddajcie miasto klechom a zobaczycie jak jest drogo do noeba!!!!!!!!!!!

 4. michał

  vacek ty sie puknij w łeb, wszystkie inwestycje były ze srodkow unijnych.kazdy gluoi potrafi wydawac.a dlaczego ucieka razem ze skarbnikiem? oto pytanie .ola ma racje dotyczaca komendanta strazy miejskiej.człowiek bez charakteru i nowoczesnego pogladu na swiat, mam znajomego w strazy miejskiej w rzeszowie,i dla tego czlowieka liczy sie tylko liczba mandatow ,i nic pozatym .czowiek bardzo niskich lotow i w dadatku posmiewisko w urzedzie miasta i poza nim

  • Vacek

   michał!!! Przeczytaj uważnie to co napisałem, a potem sięgaj po dobre rady!!! Po pierwsze komendant straży miejskiej mnie nie interesuje w kontekście osoby samego Ferenca. Skupiłem swoją wypowiedź na osobie samego Ferenca jako urzędnika magistratu i na wskazaniu kilku oczywistych dokonań dokonań , które naocznie widać. Owszem każdy potrafi wydawać pieniądze, ale Ferenc wydał te pieniądze solidnie (a przynajmniej jej część) i za to mu chwała w przeciwieństwie do innych podobnych mu ludzi na podobnych stanowiskach. Nie mam informacji dlaczego odchodzi ze skarbnikiem, czy w ogóle odchodzi. Dlatego ci nie odpowiem.Natomiast ty – michał – masz taką pospolitą rzeszowską przypadłość – OPLUWANIA KAŻDEGO jak również OPIERANIA SWOICH OPINII NA DOMYSŁACH I ZASŁYSZANYCH WIEŚCIACH OD ZNAJOMYCH ORAZ NA ATAKOWANIU PERSONALNYM OSÓB , KTÓRE KRYTYKUJESZ. Brrrr, feeee.Jeżeli już wypowiadasz się publicznie to rób to z sensem.A, swoje wypowiedzi opieraj na faktach, jeżeli uważasz inaczej. Kontroluj swoje emocje, a wówczas będziesz udzielał innym użytkownikom mniej obraźliwych rad.Aby się wypowiadać to trzeba coś wiedzieć. A, z tego co do mnie napisałeś wynika tylko to , że NIC NIE WIESZ !!!.

 5. ola

  O tak komyndant strazy miejskiej pierwszy do odstrzału NA zawsze z tej instytucjii bedzie Tadka do senatu woził ale jako pasażer!Bo łon autobusem ino jezdzi bo za darmo!

 6. Vacek

  Pan Ferenc dużo zrobił dla tego miasta. Rzeszów przed rozpoczęciem rządów pana Prezydenta Ferenca jak wyglądał to wszyscy pamiętamy.Miasto przypominało wszystkim komunistyczne pochodzenie. Sprawdził się jako gospodarz miasta znakomicie.Jest znany w Polsce i podziwiany za swoją gospodarność i pomysł na wygląd miasta.Ze strony mieszkańców należy mu się dużo podziękowań za wyprowadzenie tego miasta z zaścianka miejskiego poprzedniej epoki i pchnięcie go w kierunku rozwoju gospodarczego. Dzisiaj Rzeszów jest najszybciej rozwijającym się miastem a Polsce Zaglądnijcie Państwo do sąsiedniego Tarnowa i zobaczcie jak mu daleko do Rzeszowa.Dziękuję Panu za utrzymanie czystości i zielenie jak również drogi i rozwiązanie problemu z parkowanie w tym mieście.A jak było?Straż miejska zamiast pilnowania porządku czatowała przy tych śmiesznych parkometrach.Tak było.Nikt nie jest prorokiem we własnym kraju w szczególności w takim jak W Polsce, gdzie pana słuszne dokonania zostały rozmyte i zasłonięte przez ludzi z Rzeszowa na skutek weryfikowania ich w kontekście przynależności partyjnej czy też poglądów politycznych.Jeżeli ktoś jest z formacji SLD-owskiej to już trzeba na niego napluć?Czas już , aby rozliczać urzędników nie na podstawie wyznawanej opcji politycznej, ale na podstawie czynów zrobionych przez nich.To co Pan zrobił dla tego miasta nie zostanie zapomniane, wbrew tym którzy by tego chcieli.Niech Pan robi swoje panie Prezydencie Rzeszowa.

 7. liko

  idź stary dziadu w pi…u z rzeszowa

 8. adam

  Nie dajcie dziadkowi wejść do parlamentu bo będzie tragedia dla Polski (tragedia w Rzeszowie już jest)

 9. michał

  mam nadzieje ze,razem z ferencem ,odejdą wszyscy dyrektorzy ., a co najwazniejsze komendant strazy j.wisz

 10. roman

  marzyć zawsze może – szkoda że nie marzy o locie na marsa w jedną stronę -

 11. meri

  Tego można się było spodziewać. Panu Ferencowi teraz marzy się podrzemać w senatorskim fotelu, dodajmy za niemałe pieniądze. Byleby do jesieni

 12. azael

  i znowu przyjdzie jakiś kretyn co tylko potrafił ławki na 3-maja postawić przez 15 lat

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.