Ferenc przestanie być prezydentem?

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc zamarzył o fotelu w Senacie

Tak, jak przewidywaliśmy, prezydent Tadeusz Ferenc nie dotrwa końca kadencji. Nie minęło jeszcze pół roku od wyborów, a Ferenc już chce zdezerterować z ratusza i ubiegać się o mandat senatora.
Tak, jak pisaliśmy przed wyborami, głos na Tadeusza Ferenca jest głosem straconym. Nie minęło pół roku i Ferenc salwuje się ucieczką z ratusza. Ma wystartować w jesiennych wyborach do Senatu.

Tadeusz Ferenc już dawno stracił pomysły na rozwój Rzeszowa. Zmęczony i wypalony, startował w ostatnich wyborach samorządowych, bo nakłonili go do tego działacze SLD. Założyli sobie, że Ferenc dotrwa na fotelu prezydenta do jesiennych wyborów parlamentarnych, wystartuje w nich do Senatu, a wtedy oni wystawią kogoś na jego miejsce zwolnione w ratuszu. Wszystko po to, by nie wypuścić z rąk intratnego stołka prezydenta Rzeszowa. Jest władza, są i korzyści. SLD-owcy liczą, że czerwony układ jaki stworzyli w ostatnich latach, już bez Ferenca w ratuszu, będzie trwał nadal w najlepsze.

Więcej w Super Nowościach.

Krzysztof Kuchta

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
9 lat temu

Co do straży miejskiej, to na zgłoszenie skierowane mailem interweniowali i to skutecznie, po czym przysłali odpowiedź. No nic złego nie mogę powiedzieć…

stoper
stoper
10 lat temu

WAcek zadłuzyc miasto z 90 na 195 milionow to by kazdy zadlużyl z nas to nie chwal człowieka bo ani go nie znasz jak widze !ani nie znasz realiow tego miasta.Z tym parkowaniem to mnie rozsmieszyles!A najlepszą innowacja w miescie jest wydzial Strazy miejskiej na czele z jego ekselencja j.zwisem.Ludzi ma za liśćie-ktorymi mozna zamiatać.

Vacek
Vacek
9 lat temu
Reply to  stoper

Jeżeli faktycznie masz wiedzę na temat nieprawidłowości , które zostały popelnione przez p.Ferenca i jego ludzi to zapraszam do prokuratury. To jest odpowiednie miejsce aby złożyć wniosek o oskarżenie. Dlaczego tego nie zrobiłeś jeżeli posiadasz dowody. Cały czas przewijają się negatywne opowieści o komendancie Straży Miejskiej w Rzeszowie.Raczej są to opinie ludzi , którzy pałają chęcią odwetu z powodów im tylko znanym – dlatego, że nie piszą tu o nich w tym miejscu.Ich wywody opierają się na ogólnikach w stylu on to wyrabia. Tylko trzeba napisać dokładnie co, gdzie i kiedy. Nie wystarczy napisać, że komendant Straży Miejskiej w Rzeszowie… Czytaj więcej »

wielebny
wielebny
10 lat temu

to teraz cekać az mojrzeszowem zaczną władac pis-owcy i ich pomniki papy z wadowic na kazdym kroku, oddajcie miasto klechom a zobaczycie jak jest drogo do noeba!!!!!!!!!!!

michał
michał
10 lat temu

vacek ty sie puknij w łeb, wszystkie inwestycje były ze srodkow unijnych.kazdy gluoi potrafi wydawac.a dlaczego ucieka razem ze skarbnikiem? oto pytanie .ola ma racje dotyczaca komendanta strazy miejskiej.człowiek bez charakteru i nowoczesnego pogladu na swiat, mam znajomego w strazy miejskiej w rzeszowie,i dla tego czlowieka liczy sie tylko liczba mandatow ,i nic pozatym .czowiek bardzo niskich lotow i w dadatku posmiewisko w urzedzie miasta i poza nim

Vacek
Vacek
10 lat temu
Reply to  michał

michał!!! Przeczytaj uważnie to co napisałem, a potem sięgaj po dobre rady!!! Po pierwsze komendant straży miejskiej mnie nie interesuje w kontekście osoby samego Ferenca. Skupiłem swoją wypowiedź na osobie samego Ferenca jako urzędnika magistratu i na wskazaniu kilku oczywistych dokonań dokonań , które naocznie widać. Owszem każdy potrafi wydawać pieniądze, ale Ferenc wydał te pieniądze solidnie (a przynajmniej jej część) i za to mu chwała w przeciwieństwie do innych podobnych mu ludzi na podobnych stanowiskach. Nie mam informacji dlaczego odchodzi ze skarbnikiem, czy w ogóle odchodzi. Dlatego ci nie odpowiem.Natomiast ty – michał – masz taką pospolitą rzeszowską przypadłość… Czytaj więcej »

ola
ola
10 lat temu

O tak komyndant strazy miejskiej pierwszy do odstrzału NA zawsze z tej instytucjii bedzie Tadka do senatu woził ale jako pasażer!Bo łon autobusem ino jezdzi bo za darmo!

Vacek
Vacek
10 lat temu

Pan Ferenc dużo zrobił dla tego miasta. Rzeszów przed rozpoczęciem rządów pana Prezydenta Ferenca jak wyglądał to wszyscy pamiętamy.Miasto przypominało wszystkim komunistyczne pochodzenie. Sprawdził się jako gospodarz miasta znakomicie.Jest znany w Polsce i podziwiany za swoją gospodarność i pomysł na wygląd miasta.Ze strony mieszkańców należy mu się dużo podziękowań za wyprowadzenie tego miasta z zaścianka miejskiego poprzedniej epoki i pchnięcie go w kierunku rozwoju gospodarczego. Dzisiaj Rzeszów jest najszybciej rozwijającym się miastem a Polsce Zaglądnijcie Państwo do sąsiedniego Tarnowa i zobaczcie jak mu daleko do Rzeszowa.Dziękuję Panu za utrzymanie czystości i zielenie jak również drogi i rozwiązanie problemu z parkowanie… Czytaj więcej »

liko
liko
10 lat temu

idź stary dziadu w pi…u z rzeszowa

adam
adam
10 lat temu

Nie dajcie dziadkowi wejść do parlamentu bo będzie tragedia dla Polski (tragedia w Rzeszowie już jest)

karol
karol
10 lat temu
Reply to  adam

Chyba lepiej głosować na niego, aby pozbyć się go z Rzeszowa! W senacie i tak tylko będzie przesypiał jak inni.

pawel
pawel
10 lat temu
Reply to  adam

adaś spróbuj użyć rozumu jak się wypowiadasz

michał
michał
10 lat temu

mam nadzieje ze,razem z ferencem ,odejdą wszyscy dyrektorzy ., a co najwazniejsze komendant strazy j.wisz

roman
roman
10 lat temu

marzyć zawsze może – szkoda że nie marzy o locie na marsa w jedną stronę –

meri
meri
10 lat temu

Tego można się było spodziewać. Panu Ferencowi teraz marzy się podrzemać w senatorskim fotelu, dodajmy za niemałe pieniądze. Byleby do jesieni

azael
azael
10 lat temu

i znowu przyjdzie jakiś kretyn co tylko potrafił ławki na 3-maja postawić przez 15 lat