Fervex wycofany z aptek!

Fot. Archiwum

KRAJ, PODKARPACIE. Kilkaset partii Fervexu i Fervexu Junior zostało wycofanych ze sprzedaży.

Przyczyną, jak informuje producent, jest możliwość wystąpienia „zanieczyszczenia mikrobiologicznego” produktu.

Nie ma żadnego zagrożenia życia i zdrowia – uspokaja jednak Główny Inspektorat Farmaceutyczny.

Decyzja dotycząca Fervexu obejmuje opakowania 8-saszetkowe z kilkudziesięciu serii produkcyjnych o datach ważności od 8 grudnia 2012 r. do 30 stycznia 2016 r. Decyzja dotycząca Fervexu Junior również obejmuje opakowania 8-saszetkowe z kilkudziesięciu serii produkcyjnych o datach ważności od 27 stycznia 2013 r. do 28 lutego 2016 r.

do “Fervex wycofany z aptek!”

  1. Magda

    Polska to naród debili. Z takimi debilami przyszło mi żyć – niestety. Czytaj ze zrozumieniem, pajacu. „Nie ma żadnego zagrożenia życia i zdrowia”. Mniemam, że pisałeś starą maturę, ale i tak nie usprawiedliwia Cię to od braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Jak chcesz, mam elementarz na zbyciu. Zaczniesz od samogłosek, potem sylabami, lepiej nie rzucaj się od razu na głęboką wodę. Czytając tekst powyżej porwałeś się z motyką na słońce.

  2. Zwrot

    Mam opakowanie Fervex smak malinowy z terminem ważności 11-2015, nr serii N8756. Została jedna saszetka z ośmiu. I co mam z tym zrobić? Do sądu podać tylko kogo? Pieniądze by chociaż zwrócili skoro nie chcą powiedzieć czym chcieli zabić. Bo jak skażony to powinni wycofać także od ludzi a nie tylko z aptek. Szlag by ich. A myślałem, że wymioty i gorączka to przez wirus.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.