FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. Malawskiego w Rzeszowie

"Morderstwo w hotelu"

Czajkowski – sekrety duszy mistrza
18 listopada (piątek) o godz. 19 w sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej zabrzmi muzyka jednego z najwybitniejszych kompozytorów rosyjskich – Piotra Czajkowskiego. Wystąpi orkiestra Filharmonii Podkarpackiej, dyrygent Tadeusz Wojciechowski i solista Wojciech Proniewicz (skrzypce). W programie koncert skrzypcowy D-dur op. 35 i IV Symfonia f- moll op. 36. Bilety: 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

Na mikołajki – komedia kryminalna
Masz ochotę na świetną komedię kryminalną, która nawiązuje do dawnego cyklu w telewizji polskiej z cyklu „Kobra”? Szukasz pomysłu na niebanalny prezent? Może warto pomyśleć o “Morderstwie w hotelu”? To zabawna opowieść o miłości przekształconej w żądzę mordu. Bohaterowie, mimowolnie uwikłani w trójkąt miłosny, za wszelką cenę dążą do monogamicznego spokoju ducha, uciekając się do rozwiązań niedyplomatycznych. Pomiędzy planowaniem kolejnych (nie)doskonałych zbrodni, gdzieś między trucizną a szubienicą, próbują zgłębić tajemnicę kochania, istotę małżeńskiej harmonii i odnaleźć receptę na “długo i szczęśliwie”.Tu umrzeć z miłości nabiera tu zupełnie innego znaczenia. A wszystko to w lekkiej i dynamicznej, farsowej stylistyce! Zapraszamy już w poniedziałek, 4 grudnia, o godz. 17 do Filharmonii Podkarpackiej. Bilety w cenie 80 zł, do nabycia: kasa Filharmonii, empik, kino Zorza, Trasa Podziemna oraz w Internecie na www.eventim.pl bes

WKRÓTCE
Romantyczne pejzaże
25 listopada (piątek) o godz. 19 w sali koncertowej odbędzie się koncert orkiestry Filharmonii Podkarpackiej pod batutą Jerzego Salwarowskiego. W programie: Z. Noskowski – Uwertura koncertowa “Morskie Oko” op. 19, M. Karłowicz – Epizod na maskaradzie op. 14, J. Brahms – I Koncert fortepianowy d-moll op.15.Bilety: 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments