FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. Malawskiego w Rzeszowie

Fot. Materiały prasowe

Muzyczne rozmaitości w Filharmonii

RZESZÓW. Już 9 grudnia (piątek) o godz. 19 w sali koncertowej wystąpi Orkiestra Filharmonii Podkarpackiej oraz dyrygent Vito Cristofaro i solista Jacek Rzym. Setna rocznica urodzin i dwudziesta rocznica śmierci Kisielewskiego – sławnego publicysty, krytyka muzycznego i kompozytora, stwarza okazję do odkurzenia jego zapomnianych utworów. Cosmos I (1970) i Suita z baletu “Wesołe miasteczko” łączy wspólna, bliska autorowi idea ”wiecznego ruchu”. Bilety: 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

WKRÓTCE

Wieczór z muzyka francuską

RZESZÓW. 16 grudnia (piątek) o godz. 19 „Viva la France!” w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej. Dyrygent: Pascal Verrot. W programie preludium symfoniczne „Popołudnie Fauna”, „Morze” i symfonia d- moll. Bilety: 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

W Blasku Świec

RZESZÓW. W środę 21 grudnia o godz. 19 Filharmonia zaprasza na koncert symfoniczny w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej. Wystąpią: Johannes Meissl (dyrygent) i Janusz Kapias (solista). W programie m.in. Sinfonia do Kantaty nr 2 z Oratorium na “Boże Narodzenie” Bacha. Bilety: 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments