FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. Malewskiego w Rzeszowie

Fot. Materiały prasowe

Mozart, Salieri i …
RZESZÓW. Muzykę tych dwóch kompozytorów usłyszymy podczas piątkowego koncertu o godz. 19 w Filharmonii Podkarpackiej. Na zakończenie wieczoru Vladimir Kiradjiev poprowadzi słuchaczy w głąb monumentalnej, lirycznej w wyrazie Symfonii Es-dur Głazunowa. Bilety: 30 zł normalny; 20 zł ulgowy.

„Królewna Śnieżka”
RZESZÓW. 4 (godz. 12) oraz 5 i 6 grudnia (godz. 9.30 i 12) Filharmonia Podkarpacka zaprasza na musical dla dzieci „Królewna Śnieżka”. Orkiestrę poprowadzi Jan Krutul. Bilety: 4.XII – 15 zł, 5 i 6. XII – 10zł.

Mikołajki z komedią kryminalną
RZESZÓW. Masz ochotę na świetną komedię, która nawiązuje do dawnego cyklu w telewizji polskiej z cyklu „Kobra”? Szukasz pomysłu na niebanalny prezent mikołajkowy? Wybierz się na “Morderstwo w hotelu”. Bohaterowie spektaklu uwikłani w trójkąt miłosny, za wszelką cenę dążą do spokoju ducha. Pomiędzy planowaniem kolejnych (nie)doskonałych zbrodni, gdzieś między trucizną a szubienicą, próbują zgłębić tajemnicę kochania, istotę małżeńskiej harmonii i odnaleźć receptę na “długo i szczęśliwie”. Tu umrzeć z miłości nabiera tu zupełnie innego znaczenia. Dodatkowym atutem jest znakomita obsada!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments