FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. Malewskiego w Rzeszowie

“Morderstwo w hotelu” już w niedzielę, 4 grudnia, o godz. 17 w Filharmonii Podkarpackiej. Bilety w cenie 80 zł, do nabycia: kasa Filharmonii, empik, kino Zorza, Trasa Podziemna oraz w Internecie na www.eventim.pl. Fot. Archiwum

Romantyczne pejzaże
RZESZÓW. Podczas koncertu w Filharmonii Podkarpackiej z udziałem Jerzego i Huberta Salwarowskich, usłyszymy utwory Brahmsa, Noskowskiego i Karłowicza. „Romantyczne pejzaże” już 25 listopada (piątek) o godz. 19 w sali koncertowej. Bilety: 30 zł. (normalny) i 20 zł. (ulgowy).

Morderstwo w hotelu
RZESZÓW. Masz ochotę na świetną komedię kryminalną, która nawiązuje do dawnego cyklu w telewizji polskiej z cyklu „Kobra”? Szukasz pomysłu na niebanalny prezent mikołajkowy? Kup bilety na “Morderstwo w hotelu”. Bohaterowie uwikłani w trójkąt miłosny, za wszelką cenę dążą do spokoju ducha, uciekając się do rozwiązań niedyplomatycznych. Pomiędzy planowaniem kolejnych (nie)doskonałych zbrodni, gdzieś między trucizną a szubienicą, próbują zgłębić tajemnicę kochania, istotę małżeńskiej harmonii i odnaleźć receptę na “długo i szczęśliwie”. Tu umrzeć z miłości nabiera tu zupełnie innego znaczenia. Dodatkowym atutem jest znakomita obsada!

WKRÓTCE
Musical Królewna Śnieżka
RZESZÓW. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” jest opowieścią niezwykłą. Zbudowana na osi lustrzanych przeciwieństw obrazuje kontrast dobra i zła, piękna i jego złudzenia, miłości i nienawiści. Musical „Królewna Śnieżka” to kilkanaście różnorodnych piosenek. Wachlarz emocji rozpiętych między łagodną postacią Śnieżki, a bezwzględną Królową, opanowanym Lustrem, a radosnymi Krasnalami. Soliści, chór, zespół instrumentalny – to energia ponad czterdziestu młodych wykonawców. Ta barwna historia, adresowana do widza w każdym wielu, staje się dla wszystkich lekcją uniwersalnych wartości – apoteozą piękna i dobra. Autorem tekstów i muzyki oraz dyrygentem jest Jan Krutul. Wystąpi Schola Cantorum Bialostociensis- Chór Żeński Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku.
Muiscal zobaczymy 4 grudnia o godz. 12:00 oraz 5 i 6 grudnia o godz. 9:30 i 12:00

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments