Filharmonia

Fot. MWMedia

WKRÓTCE
Zaśpiewa Hanna Banaszak
RZESZÓW. Już 12 listopada (sobota) o godz. 20 w Filharmonii Podkarpackiej będzie można usłyszeć Hannę Banaszak – polską piosenkarkę jazzową i estradową. Artystce towarzyszył będzie zespół Piotra Kałużnego. Bilety w cenie 65 zł. do kupienia w Filharmonii, Podziemnej Trasie Turystycznej, kinie „Zorza” i Jazz Klubie „Klimaty”.

Opera Moniuszki „Hrabina”
RZESZÓW. 11 listopada (piątek) o godz. 18 w Filharmonii Podkarpackiej usłyszymy „Hrabina” w wykonaniu Polskiej Opery Kameralnej pod dyrekcją Kazimierza Kowalskiego. „Hrabina” to opera w trzech aktach skomponowana przez Moniuszkę do libretta Włodzimierza Wolskiego. Opera jest pogodną satyrą na tę część wyższych warstw społeczeństwa polskiego z początku XIX wieku, która bezkrytycznie poddawała się idącej z Paryża modzie i obyczajom. Bilety 100 zł.

Czajkowski – sekrety duszy mistrza
RZESZÓW. 18 listopada (piątek) o godz. 19 w sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej zabrzmi muzyka jednego z najwybitniejszych kompozytorów rosyjskich – Piotra Czajkowskiego. Wystąpi orkiestra Filharmonii Podkarpackiej, dyrygent Tadeusz Wojciechowski i solista Wojciech Proniewicz (skrzypce). W programie koncert skrzypcowy D-dur op. 35 i IV Symfonia f-  moll op. 36. Bilety: 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments