Forum

Subscribe
Powiadom o
guest
79 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emovie
2 dni temu
irena
irena
7 dni temu

STASZEK Sobieraj analfabeta ze szkoły podstawowej numer 2, który powtarzał 7 klase w latach 1985/1986 ponieważ rok wczesniej nie otrzymał promocji w nagrode będzie specjalistą ds. dialogu społecznego, ale będzie miał pensje dyrektorską. Nie matura lecz lizanie dup Zającowi i Kaczyńskiemu zrobi z Ciebie dyrektora. Gość niedawno w wieku prawie 50 lat kupił mature na stalowowolskiej sorbonie w Centrum Kształcenia Ustawicznego
Taki stalowowolski Nikoś Dyzma bez żadnych szkól wsławił sie tylko lizaniem dup pisiorom, kręceniem młynem na meczach i okrzykiem Sedzia h..j

Rzeszowianin
Rzeszowianin
24 dni temu

Głosuję na Maćka Masłowskiego ! Jedyny bezpartyjny kandydat. Urodzony i mieszkający w Rzeszowie, który zna jego problemy. Pracownik naukowy UR. Reszta kandydatów jest zależna od swoich partyjek i interesów.

topreview
topreview
1 miesiąc temu

It means you are going to be promoted.
When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted.
I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life. When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work.
Choice is a very interesting thing, and when you make a choice, it also means that you will lose something very pity.

Anonim jak wybór memów
Anonim jak wybór memów
2 miesięcy temu

Państwa działalność jako dziennikarzy nie ma nic wspólnego z minimum rzetelności, jakiej należałoby oczekiwać od Przedstawicieli tego zawodu. Przejrzenie memów zamieszczanych w gazecie powoduje, że określenie żenada jest „lajtowe”. Na ponad 20 – większość odnosi się do treści politycznych i, to jednostronnie politycznych. Osobie, która wybiera je, polecam przejrzenie INTERNETU, a nie tylko stron antyrządowych. Jeśli to jednak nie jest dziennikarz… Jest Ktoś taki, jak Redaktor Naczelny, chyba że On również nie jest dziennikarzem. Ogólnie nie wnikam w to, jaką opcję polityczną reprezentuje Wasz dziennik. Jednak jeśli nie stać Was na obiektywizm, w takim wypadku powinna pojawić się wzmianka dla… Czytaj więcej »

Kasa
Kasa
2 miesięcy temu

Porwali księdza szefa Kościoła katolickiego z Gniezna, żeby modlił się przed terenem i ruinami Kościoła niemieckiego ewangelickiego. Szef Kościoła katolickiego z Gniezna może się nie zorientował. W powiecie gnieźnieńskim i w powiecie słupeckim edukacja nie ma poparcia – rządzą „grzeczni”. Lekarze ze szpitali z Gniezna zamawiają leki z miasta założyciela sieci obozów koncentracyjnych zagłady. Pielęgniarki z Gniezna podają w żyły kroplówki.

Dariusz
Dariusz
2 miesięcy temu

Porwali księdza szefa Kościoła katolickiego z Gniezna, żeby modlił się przed terenem i ruinami Kościoła niemieckiego ewangelickiego. Szef Kościoła katolickiego z Gniezna może się nie zorientował. W powiecie gnieźnieńskim i w powiecie słupeckim edukacja nie ma poparcia – rządzą „grzeczni”. Lekarze ze szpitali z Gniezna zamawiają leki z miasta założyciela sieci obozów koncentracyjnych zagłady. Pielęgniarki z Gniezna podają w żyły kroplówki.

dodoro51
dodoro51
2 miesięcy temu

building a business website A man was going to the house of some rich person. As he went along the road, he saw a box of good apples at the side of the road. He said, „I do not want to eat those apples; for the rich man will give me much food; he will give me very nice food to eat.” Then he took the apples and threw them away into the dust. He went on and came to a river. The river had become very big; so he could not go over it. He waited for some time;… Czytaj więcej »

Rzeszowianin
Rzeszowianin
4 miesięcy temu

Czy ktoś z redakcji mógłby się zająć placówką Medyk, która gra wspaniałą instytucję a jest tylko kłamliwym koniem na drewnianych nóżkach. Pan doktor każe robić testy – na stronie głównej reklama – wyniki w ciągu godzin! ale nie powie, że na wyniki czeka się tydzień czasu i do tego jeszcze platforma z wynikami on-line się wysypała. Kłamie w TV, że codziennie bada swoich pracowników – kpina. A jeżeli zrobi kilkorgu to też czekają tydzień na wyniki? -skąd wtedy wie, że nie zarażają innych. Ludzie obudźcie się i przestańcie klaskać temu hipokrycie i kłamcy.

aFRFG
aFRFG
4 miesięcy temu

Szanowna Redakcjo czemu w waszej gazecie codziennie są memy krytykujace Rząd i partie PiS. Nagłowek mowi ze „o tym sie mowi w internecie” Czemu nie było tak za PO w waszej gazecie ???? W sieci jest mnostwo komentarzy popierajacych rząd ale wy pokazujecie tylko te negatywne. To ma byc rzetelne dziennikarstwo ???? WSTYD !!

Świadek
Świadek
6 miesięcy temu

Różan dnia 4 wrzesień 2020 roku. Powód: Danuta Wnuk i Włodzimierz Wnuk ul. Warszawska 50 06-230 Różan Pozwany: Centrala PKO Bank Polski w Warszawie ul. Puławska 15 02 – 515 Warszawa Do Sąd Okręgowy w Ostrołęce i ul. Gomulickiego 5 PKO Bank Polski Oddział 1 w Przasnyszu 07 – 410 Ostrołęka ul. Kilińskiego 2 06 – 300 Przasnysz Centralne Biuro Śledcze Policji ul. Podchorążych 38 00-463 Warszawa POZEW NR 57 LIST OTWARTY Kolejne 31 – sze powiadomienie o przestępstwach kolejne 7 wezwanie zwrotu skradzionych nam, zdeponowanych w waszej placówce bankowej naszych oszczędności. Wnoszę o ukaranie złodziei, którzy ukradli mnie i… Czytaj więcej »

Tomasz
Tomasz
6 miesięcy temu

Dziadu,
Slipy lub majtki nosi każdy, ale to nie jest temat do rozmowy. To dotyczy się też tych z lgbt. Żyjcie swoim życiem ale nie wywieszajcie majtek na widok publiczny.

dziadek
dziadek
7 miesięcy temu

Do Młoda Pozna Faceta. Ja 60 lat, mam włosy i swoje zeby. Pełny serwis zapewniony. lizanko, bzykanko (bez viagry), masazyk ciała,pełny serwis masz ochotę?

hijena
hijena
6 miesięcy temu
Reply to  dziadek

nie piszesz czy masz balijke

gati
gati
8 miesięcy temu

Chciałam iść na taki biorezonans na początku roku i jakoś tak mi się zeszło a później pojawił się COVID i się nie udało. A jestem ciekawa co wyjdzie w sprawie moich jelit. Są bardzo kapryśne, ale na szczęście mocno się uspokoiły po stosowaniu przez kilka miesięcy debutiru z maślanem sodu.

Elżbieta
8 miesięcy temu

Prywatna praktyka energoterapii i naturopatii „Shiktu San” już działa. Oferujemy leczenie energią, masaże, detoksykację organizmu oraz kompleksowe leczenia. Również pijawki i konchowanie uszu. Telefon 606 208 411
Strona www: golden-age-core-tex.business.site

radek
radek
9 miesięcy temu

Sądy w Polsce pozostaną niezawisłe niezależnie od wysiłków chwilowo rządzącego ugrupowania aby je sobie podporządkować. Takie są w Europie i inaczej być nie może w Polsce. Wstępując do UE Polska przyjęła określone zobowiązania,dostosowała prawo wewnętrzne do wzorców obowiązujących w krajach wspólnoty, należy więc zawartych umów dotrzymywać. Próby ograniczania w Polsce sędziowskiej niezawisłości spotykają się z protestem krajów członkowskich UE i rząd musi się z opiniami krajów europejskich zacząć liczyć.

jestem za...
jestem za...
9 miesięcy temu

Straż Miejska nigdzie nie powinna być likwidowana. Im więcej podobnych służb tym większy porządek w okolicy.

Milka
Milka
10 miesięcy temu

Korzystałem z zabiegów depilacji laserowej i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Trochę na początku się się wstydziłem ale potem jakoś poszło. Teraz jestem zadowolony. Zdecydowałem się na salon Laser Delux bo mają najlepsze opinie.

panna z dzieckiem
10 miesięcy temu

co robicie ze zuzytymi maseczkami ? ja pakuję po 10 szt i odsyłam kulawemu

boff
boff
10 miesięcy temu

kody – nie lejta wody

Tomasz
Tomasz
11 miesięcy temu

Co wyprawiają nauczyciele? Zadają znaczne ilości zadań do wykonania, właściwie to produkują zadania jak na taśmie produkcyjnej. Skopiuj, wklej i fruuuuuuuuu lecą zadania do uczniów. Fajna praca. A co, jeśli w domu jest jeden komputer i dwoje, troje dzieci? A co ….jeśli łącza są wolne, bo w wioskach nie ma infrastruktury? Niech minister oświaty coś z tym zrobi, a nie bredzi przed kamerami. Może trzeba poskromić nieco nauczycieli. Mój wnuczek z 7 klasy na tydzień otrzymał do rozwiązania 27 zadań z matematyki, dwa wypracowania pisemne i 14 stron z ćwiczeń do języka polskiego, ba nawet zadania z muzyki, religii i… Czytaj więcej »

Franciszek
Franciszek
11 miesięcy temu
Reply to  Tomasz

Trzeba było nie hejtować w czasie strajku, że nieroby i chcą pieniądze za nic… Teraz pokazują, że jednak za coś. To, co dostajecie od nauczycieli online zazwyczaj jest przekazywane waszym dzieciom w klasie… a teraz nagle internet zawalony memami, o tym że nie można z dziećmi w domy wytrzymać

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Sprawdzanie trzeźwości kierowców. Ciekawe, czy po każdej takiej akcji policjant myje ręce? Czy przy dmuchaniu w ustnik przez ewentualnie chorego na urządzenie nie dostaną się w „nieszczelnym dmuchu” wirusy? Dla mnie jest jasne, że taka procedura może narazić kierowcę na zapoznanie się z koronawirusem. Czy policja jest pewna, że nie nastąpi przeniesienie wirusa na urządzenie przy dmuchaniu w ustnik? Jedyny sposób bez ryzyka to teraz pobieranie krwi. Ja odmówiłbym dmuchania w ustnik.

radek
radek
1 rok temu

Niebawem wrócimy do przedwojennych rozwiązań w oświacie. Po wsiach uczono w powszechnych szkołach 4 klasowych.Kto chciał się dalej uczyć musiał dojeżdżać do miejscowości,w której były klasy kolejne.

Mary
Mary
1 rok temu

Jeśli potrzebujesz prawdziwego pożyczkodawcy, zwróć się do pana Bechera. Mam od niego swój kredyt. Jest zweryfikowanym i zaufanym pożyczkodawcą kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres (sgtbecher@gmail.com).

andrzej
andrzej
1 rok temu

załadować bałatę i kruczka na taki

maciek
maciek
1 rok temu

co trzeba wysłać do analizy?

radek
radek
1 rok temu

Dość sprytnie biskup odpowiada burmistrzowi Ustrzyk i daje w ten sposób sygnał wiernym. Burmistrz napisał,że chce płacić z budżetu miasta za jedną tygodniowo lekcję religii.Natomiast nie wspomina o ograniczaniu ilości godzin religii,chce nawet udostępnić sale lekcyjne na większy wymiar tych lekcji .namawia do tego,aby katecheci drugą godzinę uczyli za darmo albo aby to ordynariusz im za dodatkowe godziny wypłacał. Kiedy młodzi lekarze domagali się płacenia im za nadgodziny spędzone w szpitalach,były marszałek senatu,pan Karczewski apelował do nich,by popracowali trochę dla idei. Może trzeba też apelować do katechetów,aby popracowali dla idei a nie tylko dla forsy.Zbawienie przecież ważniejsze od ziemskich dóbr.

Zofia
Zofia
1 rok temu

Dołączam do pozwu zbiorowego

Zofia
Zofia
1 rok temu

Dołączam się do pozwu zbiorowego

Janusz
Janusz
1 rok temu

Moim zdaniem o wiele lepsze są chwilówki krótkoterminowe, które zwracasz w całości na raz. Nie musisz się długo męczyć z comiesięczną spłatą ratalną. Ja często zaciągam pożyczki w Szybkiej Gotówce – mają dosyć wysokie kwoty, dzięki czemu nie jesteś zbyt ograniczony, a także świetne terminy zwrotu – do 65 dni. Polecam!

Tomek
Tomek
1 rok temu

Węglem taniej.

Maria
Maria
1 rok temu

Dołączam do pozwu zbiorowego

Jożef
Jożef
1 rok temu

Jestem za ,i przeciw oszukiwaniu mnie,chętnie dołącze sie do zbiorowego pozwu.Jeżeli rzeczywiście tak jest,to jest zwyczajne oszustwo

ZOFIA
ZOFIA
1 rok temu

Chętnie dołączę do pozwu.

Grażka
Grażka
1 rok temu

jak najbardziej trzeba tym się zająć dołączam się do pozwu

Krystyna
Krystyna
1 rok temu

Również chętnie dołączę do pozwu zbiorowego. Sama się zastanawiałam skąd taka niska inflacja, skoro ceny tak bardzo poszły w górę, a to przecież nie koniec podwyżek

krystyna
krystyna
1 rok temu

A ja rocznik 1953 tez oszukana to juz druga wpadka rzadu

GRAZYNA
GRAZYNA
1 rok temu

Dołączam się do pozwu zbiorowego ,dość poszukiwania nas emerytow

Szkoła języka angielskiego

Wydatki na oświatę powinny być traktowane priorytetowo. Edukacja, nauka jest to wartość dodana, która umożliwia rozwój każdego człowieka, już od najmłodszych lat. Ja uczę się całe życie języków obcych. Moje dzieci uczą się języka angielskiego i od najmłodszych lat zachęcam moje kochane wnuczki, żeby czerpały przyjemność z nauki języków obcych. Obecnie obie moje wnuczki uczą się języka angielskiego, ale będę zachęcała je jeszcze do nauki jakiegoś języka, może hiszpańskiego, może chińskiego. Znajomość języków obcych przydaje się w najmniej spodziewanych momentach, oprócz oczywiście pracy i rozwoju kariery.

hijena
hijena
1 rok temu

tak, tak języki obce potrzebne sa jak się pracuje w kasie w hipermarkecie

Krystyna
1 rok temu

Wydatki na oświatę powinny być traktowane priorytetowo. Edukacja, nauka jest to wartość dodana, która umożliwia rozwój każdego człowieka, już od najmłodszych lat. Ja uczę się całe życie języków obcych. Moje dzieci uczą się języka angielskiego i od najmłodszych lat zachęcam moje kochane wnuczki, żeby czerpały przyjemność z nauki języków obcych. Obecnie obie moje wnuczki uczą się języka angielskiego, ale będę zachęcała je jeszcze do nauki jakiegoś języka, może hiszpańskiego, może chińskiego. Znajomość języków obcych przydaje się w najmniej spodziewanych momentach, oprócz oczywiście pracy i rozwoju kariery.

radek
radek
1 rok temu

Obaj panowie /Wałęsa i Balcerowicz/ mają niewątpliwe zasługi w zmianie systemu polityczno-gospodarczego w naszym kraju. Pan prof.Balcerowicz wyprowadzał Polskę z socjalizmu do gospodarki rynkowej. Mamy wielu ekonomistów ale wówczas /była całkowita zapaść gospodarcza kraju/ nie było odważnego,który zechciałby pokierować zmianami zmierzającymi do uzdrowienia finansów publicznych. Nigdzie nie było doświadczeń w wychodzeniu z gospodarki centralnie sterowanej do systemu swobody gospodarczej,opartego o rachunek finansowy a nie o potrzeby polityczne.Dzisiaj wielu ludzi twierdzi,że można było inaczej postępować. Zgoda,tylko że mamy pełniejszą wiedzę od tych,którzy wówczas „po omacku”zmieniali system. Zasług prof.Balcerowicza nie można zapomnieć. Pan Wałęsa ma trwałe miejsce w historii Polski i w… Czytaj więcej »

hijena
hijena
1 rok temu
Reply to  radek

tak,tak Wałesa ma szczególne zasługi jako sygnalizator Bolek

who win today match
1 rok temu

Nice Blog, With thanks! Valuable information! Useful post, Nice info!
We provide all Cricket match prediction today. BBL 2019-20 reports, 2020 IPL 13 match tips, 2020 WC T20, BPL 2020, CBTF Winner prediction tips. PSL T20 Match Toss Session cricket reports, Lambi Pari cricket tips, Fency Match Reports Today. Today match prediction tips.

wacek
wacek
1 rok temu

zazabrane mienie każdy dostawał jakieś odszkodowanie, niech to teraz oddadzą, zapłacą za utrzymanie. trzeba było sobie po wojnie zabrać te riuny. cwaniaki hrabiowie

Rafał
Rafał
1 rok temu

uwaga na oszustwo

radek
radek
1 rok temu

Z dobrym dla rządzącej partii skutkiem stosowana jest sztuczka propagandowa,polegająca na izolacji pewnej grupy społecznej bądź zawodowej,poddanie jej „słusznej”,medialnej krytyce zazwyczaj bez przedstawienia dowodów a resztę czyli tak zwane „dobijanie” ofiar pozostawia się niezbyt rozgarniętej części społeczeństwa. Orzekaniem w sądach zajmuje się ok 10 tysięcy sędziów. Propaganda rządowa przedstawia kilku /pewnie nie więcej niż 5/ sędziów,którzy dokonali niegodnych czynów czy zachowań. Reszta,czyli 9995 osób to porządni ludzie,z godnością i zaangażowaniem wykonujący swój zawód. Zmanipulowany suweren tego nie dostrzega. Podobnie było z emerytami służb mundurowych. Próby dyskredytowania ciągle są podejmowane,jeśli tylko mogą wyniknąć z tego doraźne korzyści polityczne. Medialnej,negatywnej obróbce poddawano… Czytaj więcej »

B-ra
B-ra
1 rok temu

Na Zajęczej w Rzeszowie też grasuje, tyle że bez Skody, a z telefonem w ręku….. filmuje sie. Warunki są znakomite, niewykoszona trawa itp. Polecam uwadze.

hijena
hijena
1 rok temu

niektore osoby uważają ,że noszenie okularow optycznych doda im powagi i spowoduje inteligentniejszy wyraz twarzy

Karina
Karina
1 rok temu

Brawo Pan Prezydent. Tak trzymać.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Kiedy nasz prezydent zajmie się reklamami w centrum?
Czy nie można zmusić najemców by szyldy i reklamy były w jednym kształcie?
Idąc 3-go maja zamiast podziwiać deptak i piękne kamienice, podziwiamy festiwal reklam.

hijena
hijena
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

juz się kiedys odgrażał się,że zrobi porządek z reklamami i mimo ,że ma Ustawę Krajobrazowa ulice otapetowane reklamami przypominają prowincjonalne miasto w Bangladeszu

hijena
hijena
1 rok temu

szczegolnie atrakcyjne są poręcze na kladce w ksztalcie deski klozetowej,wykonane porecze z egzotycznego drewna ,wypaczone ,krzywe z zadrami wygladają ,jakby wykonane były z desek ze starej palety transportowej.Rzeszow Miasto Imitacji