“Niehonorowe” działania w centrum honorowych dawców
Przeczytaj oryginalny post blogu
31-01-2012
22:38
paulina

RZESZÓW. W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwa dziwna restrukturyzacja, na miejsce zwalnianych pracowników tworzy się nowe etaty.

“Nowoprzyjęta sprzątaczka objęła stanowisko Inspektora ds. BHP, a kierowca szybko awansował na Kierownika Sekcji…

01-02-2012
11:28
klika

Powinien się temu wszystkiemu przyjrzeć Państwowy Inspektorat Pracy.Niehonorowe działania trwają od pewnego czasu w najlepsze,a osoby zajmujące kierownicze stanowiska często nie maja pojęcia o krwiodawstwie i o tym co właściwie robi się w stacji.Pociotki, po wujki i osoby "po znajomości" wsadzane są od razu na wysoko opłacane stołki – czasem zupełnie zbędne,natomiast osoby z wysokimi kwalifikacjami,doświadczone lub po prostu potrzebne są albo śmiesznie opłacane albo zwalniane.Chaotyczne działania dyrekcji tłumaczone są oszczędnościami…najczęściej kosztem innych etatów. Czy i tym razem czyjeś "plecy" okażą się parasolem ochronnym?

02-02-2012
00:31
Staszek

Wniosek jest prosty, Najwyższa Izba Kontroli powinna natychmiast reagować.

28-04-2013
11:56
kraśniczanka

w konflikcie z byłym pracodawcą? Panie N. niech sie Pan nie kompromituje i opowie, jak naklanial do podkladania narkotykow kandydatowi na burmistrza Krasnika! są na to dowody i pełno artykułów prasowych. a przy tym wyrok sądu: rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata +kara grzywny. Pozdrawiam z Kraśnika.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.