“Oleszek chciał dobrze płatnej posady”
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-10-2012
06:06
Redaktor

PRZEMYŚL. Członkowie PO nie zostawili suchej nitki na swym byłym partyjnym koledze.

Według wypowiadających się na wtorkowej (2 października) konferencji PO tuzów tej partii różnego szczebla, Rafał Oleszek, który podczas ostatniej sesji złożył rezygnację z członkostwa w Platformie i jej klubie w RM, od…

03-10-2012
09:37
Piotrek

No i w tym momencie całe PełO się przyznało, że JEDNAK jakieś posady rozdają i załatwiają. NO TAK Z TEGO WYNIKA. CO ZA DEBILE. ALE JAK FAJNIE, ŻE TO JUŻ ICH KONIEC.Tylko kto teraz przyjdzie. A może Ci wspaniali osłowie zaczną uciekać też do innych partii. Warto wtedy przypomnieć słowa tych matołów.

03-10-2012
14:13
mex

Pan Krużel nieco przestawia fakty, ale on jest politykiem więc to są zachowania zarezerwowane dla natury polityka. Niestety. Miasto wydało pozwolenia na rozbudowę i remonty budynków znajdujących się przy trasie rzeczonej drogi. Projektowana droga przekracza w wielu miejscach rurociągi MPCU i główne wodociągi – pomyśleliście Państwo gdzie je przełożycie (choćby ten biegnący w okolicach Narutowicza i Skorupki). Co "wieżowcami" na Warneńczyka – myśleliście o tym jak ich urządzicie puszczając hałaśliwą drogę pomiędzy blokiem a domami jednorodzinnymi? Przypuszczam, że nie bo ludzi w terenie z BRM nie uświadczono w tym miejscu. Plany wyciągnięto z szafy i naniesiono na nowe mapy. I co z terenem – puścicie ją na estakadzie czy będziecie ryli w niestabilnym terenie i rozwalicie ludziom domy. I na koniec rarytas – jeśli dojdzie w najbliższych latach do rozpoczęcia choćby fazy projektowej uwalimy tę drogę badaniami geologicznymi. Bo macie w nosie szanowna Rado Miasta i Prezydencie społeczny oddźwięk, niechęć i sprzeciw Mieszkańców. A tego się nie zapomina.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.