„Chcę wiedzieć, ile państwo ukradło mi ziemi”
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-11-2012
12:45
Redaktor

KLISZÓW. – To co się dzieje, woła o pomstę do nieba – tak o budowie połączenia drogowo-mostowego Podkarpacia z Kielcami mówią mieszkańcy Kliszowa.

Nawet w najczarniejszych snach pan Jan z Kliszowa nie przypuszczał, że budowa przeprawy drogowo-mostowej na Wiśle będzie przebiegać w tak skandaliczny sposób. Wykonawca inwestycji nie…

05-11-2012
17:05
Stefan

A narzekano na komune jak wywłaszczała. Przynajmniej szybko płacili odszkodowania. A teraz biora ziemię, wywłaszaczają, wyceniaja zabrana ziemie kiedy chca i płacą kiedy i ile chca. Nich zyje demokracja po polsku.

09-11-2012
10:02
roman

Właściciele gruntów przez policję zablokujcie dewastację jeszcze WASZYCH gruntów bo potem i tak Was wykiwają .władze lokalne mają nic do gadania bo te tereny wykupują wojewodowie a gadanie z nimi to przeciąganie sprawy .Po naszych działkach w Kolbuszowej (rondo i most) już rok trwa przejazd ,imiona są nadane a od chwili wywłaszczenia (czwarty rok) nie dostaliśmy ani pieniędzy za działki ani odszkodowania za przymusowe wywłaszczenie-owszem proponują nam pieniądze o połowę mniejsze niż wartość na wolnym rynku w tym jest także ujęte odszkodowanie.Co do rzeczoznawców , w zależności od tego kto mu płaci temu służy ,i wcale się nie dziwię bo tak są stworzone przepisy że za ten sam ar gruntu może dać 100 zł. albo po dobraniu innych kryteriów i porównań 1000 zł/ar .życzę dużo zdrowia bo będzie Wam potrzebne.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.