„Cygan” nie wyjdzie z więzienia
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-12-2012
09:47
Redaktor

RZESZÓW. „Cygan” nie uzyskał zgody na przerwę w odbywaniu kary – do jego prośby nie przychylił się Sąd Okręgowy w Rzeszowie.

Dawid K. swoją prośbę argumentował złą sytuacją materialną i faktem, iż jest on jedynym żywicielem rodziny (żona i trójka dzieci – przyp. red.). Jednak zdaniem sądu sytuacja finansowa skazanego nie jest zła i nie ma podstaw do tego, aby przychylić się do jego wniosku.…

03-12-2012
20:53
Borjan

o tym ,że jest jedynym żywicielem rodziny pan K. mógł myśleć zanim wkroczył na drogę przestępstwa….Teraz niech pokaże swoim dzieciom że trzeba zawsze ponosić konsekwencje swych czynów

04-12-2012
07:48
Tomek

Ciekawe kiedy ktoś zajmie się braćmi z Ukrainy i skorumpowanymi policjantami

04-12-2012
07:49
stroskany

Co na to jego były " mecenas" i wielbiciel szangchajskich kładek?
Czy również ruszy ochoczo ku " chwale" miasta z poręczeniami itp , może skazany bandyta szykuje mu miejsce w swojej celi i obiecuje stręczenie współosadzonym przy braku reakcji i pomocy w "trudnych" chwilach lub ochronę w w anclu za lata grabienia miasta i mieszkańców….ukoronowaniem kariery jest ta aureola,korona,klapa klozetowa itp za 12mln!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rzeszowianie obudźcie się !
Może czekacie na kolejkę gondolową ..??? za 15 mln !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rodziny wielodzietne czekające latami na mieszkania komunalne bardzo się cieszą z oddania wkrótce fontanny świetlnej z muzyczką ! Dziękujemy Panie Prezydencie za troskę o wyborców !

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.