19-latka ciężko zraniona nożem błagała o pomoc
Przeczytaj oryginalny post blogu
24-02-2012
10:37
paulina

RZESZÓW. Nie wiadomo, co tak naprawdę chciał bandyta, który wbił dziewczynie myśliwski nóż.

W czwartek Super Nowości jako jedyne pisały o napadzie na kobietę przy ulicy Rejtana, do którego doszło 22 lutego. Dziewczyna otrzymała cios nożem myśliwskim, o szerokim ostrzu w okolice lędźwiową, dosłownie centymetry obok nerki. Ostrze weszło na głębokość ponad 10 centymetrów.

Dotarliśmy do mężczyzn, którzy otworzyli jej klatkę schodową, wezwali pogotowie, a następnie policję. Gdyby nie oni, być może dziewczyna dzisiaj by nie żyła. Chcą jednak pozostać anonimowi.

Z naszych ustaleń wynika, że 19-latka wracała w…

24-02-2012
17:52
Roman

Haniebne że poza SuperNowościami jest cisza o tych wszystkich bandyckich wyczynach w ostatnich tygodniach. Teraz nożownik, a niedawno w biały dzień faceta w sklepie zaszlachtowano siekierą. Przecież wszędzie powinno być głośno o takich sprawach a policja powinna szukac świadków. Za ekranami w mieście dzieją się dantejskie sceny, grasują tam kilkuosobowe bandy polujące na ludzi. A co w mediach sympatyzujących z Dziadkiem? Rzeszów to oaza bezpieczenstwa i stolica innowacji. Śmiechu warte, prawda? Niestety ciemne masy w to ślepo wierzą…..

25-02-2012
14:38
rzeszowiak

do Roman – koleś widze że nic innego nie potrafisz tylko psioczyć na swoje gniazdo, jak masz problem jakis to wyprowadź siedo warszawy tam będziesz bezpieczny skoro rzeszów jest taki straszny. Dwie sprawy wydarzyły się w przeciągu paRU TYGODNI A KOLEŚ lamentujesz jak by byłby na porządku dziennym. W każdym mieście nawet najbezpieczniejszym są jacyś świry.

27-02-2012
10:37
jozek

re;—rzeszowiak—Złap dobry oddech,bo w twoim wpisie ani składu ani ładu.

27-02-2012
10:43
rzeszowiak

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy z komendy wojewódzkiej policji – Mamy pewne tropy – nie możemy zdradzić żadnych – dobre hahahahaha

27-02-2012
10:43
Tomek

nie ma u nas porachunków mafijnych i włamań do mieszkań, ale o udział w bójce lub pobicie nie trudno -mamy jeden z najwyższych odsetek tego typu przestępstw (Rzeszów, Gorzów Wlkp. Chorzów). To jak tu Rzeszowianie mają czuć się bezpiecznie? Przecież to właśnie takie zachowania budzą strach w mieszkańcach. Idziesz spokojnie ulicą i musisz się martwić, czy przypadkiem nie spodoba się coś w Tobie jakiemuś kretynowi. Ciekawe dlaczego akurat te 3 miasta? Pytam czysto retorycznie, ja akurat nie chce Rzeszowa w sąsiedztwie tych miast w żadnych notowaniach!

27-02-2012
10:43
dobromir

Co się dzieje z tym Rzeszowem nie tak dawno napad na kiosk właściciel obity prawdopodobnie siekierą cisz nie wiadmo kto nie wiadomo dlaczego policja milczy a czego milczy bo nic nie wie jak to możliwe w przypadku napadu na kiosk godzina 15 oni nie maja świadka.Gdzie jest monitoring którym szczycił się pan Ferenc czy to wogóle działa czy jest to kolejna "rzeszowska fikcja".Teraz dziewczyna dostaje nożem tez osiedle prawdopodobnie monitorowane i ta sama śpiewka policji dla dobra śledztwa blebleble.Lokalne media też cicho siedzą gdzie sa Nowiny gdzie TVP Rzeszów. Gdyby nie pani redaktor Hałabud czy jak jej tam które stricte mieszka obok napadniętego kiosku to nawet w radio by nic nie było.
Mówi się o budowach "galeriośmieci" a bezpieczeństwie nic gdzie sa patrole np przy dworcu pks pkp
godzina 20 stoi stado meneli ledwo trzymających się na nogach i " daj pan cygra albo do wina brakuje" nie dasz to ci wleją i tyle.Temat rzeka więc tyle w tej kwestji odemnie

27-02-2012
20:23
cdusjk

nie kolego bardzo sie mylisz ,…. nto nie byly dwie sprawy ,,,, ja sama wiem o kilku wiecej , to jest chory psychopata ktory grasuje od kilku dobrych miesiecy a wy dalej nic i gowno na ten temat wiecie

28-02-2012
09:08
magda

włamania do mieszkań są… choćby na nowym mieście
co ciekawe włamania miały miejsce w tych mieszkanaich w których były wymieniane drzwi na antywłamaniowe..

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.