20-latkowie zatrzymani za handel marihuaną
Przeczytaj oryginalny post blogu
02-06-2012
16:21
Redaktor

RZESZÓW. Zatrzymano trzech 20-latków podejrzanych o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. Pierwszemu z nich za ich posiadanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dwaj pozostali odpowiedzą za handel narkotykami zagrożony karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jeden z mężczyzn "wpadł" na parkingu. Policjanci wylegitymowali…

03-06-2012
10:38
K. Bimbała

Nie wiem sam , czy należy śmiać się , czy też płakać czytając kolejny art. na ten sam temat :policja złapała kilka gram prochów , lub nikt nie przyznaje się do niczyjego plecaka z tym samem wkładem. Przyczynami tego stanu rzeczy jakoś nikt poza Policja się raczy nie martwić , co gorsze parlamentarzyści RP nawet uczą publicznie jarać , SLD wymyśla co raz to nowe projekty Ustaw jakby tu ulżyć dilerom w ciężkiej pracy. Kiedyś zapytałem posła na spotkaniu : czy nie lepiej aby na powrót przywrócić min. 1 rok służby wojskowej w sytuacji skrajnego bezrobocia i zarazem braku zajęcia wielu młodych ludzi nie mających co zrobić z nadmiarem wolnego czasu, braku czasu rodziców tyrających często za granica , aby było z czego żyć?- odpowiedzi nie dostałem. Leczyć z tego nałogu zapewne państwo stać nie będzie, jeśli brakuje na leki antyrakowe. Ale czy mamy przymykać oczy na to ile tego świństwa jest hurtowo w Polsce rozprowadzane? – czy mamy się teraz bać wejść na klatkę schodową obstawioną przez ćpunów?. Jeśli prezydent przyjmuje na salonach koleżkę publicznie zachwalającego takie poczynania ręce człowiekowi opadają.

03-06-2012
18:03
K. Bimbała

ps. Nie można przejść obojętnie także obok tego aby małolatom w budynku Sejmu na Dzień dziecka "POseł mało rozsądny .. lub…." rozdawał prezerwatywy!. prawnikiem nie jestem ale coś mi się wydaje że temu panu należałoby poszukać skuteczny paragraf , który pozwolił by mu szybciej zakończyć karierę polityczną. Dzieci brały ten towar ponoć garściami . Ja wolałbym aby zamiast tego nadmiar swojej partyjnej gotówki przeznaczył na dożywianie dzieci w Bieszczadach , gdzie rodzice groszem nie śmierdzą. Za to wdzięczni ludzie z pięknych i malowniczych rejonów Podkarpacia udostępnili by Januszkowi miejsce ustronne pod namiot

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.