23-letni motocyklista zginął w wypadku
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-02-2013
08:54
Redaktor

TRZCIANA (POW. RZESZOWSKI). Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 19 na DK4 w Trzcianie. Śmierć na miejscu poniósł motocyklista.

Kierujący jednośladem zderzył się z samochodem osobowym marki opel astra. Niestety, pomimo wysiłku ratowników, życia kierowcy hondy nie udało się uratować. 23-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego zmarł.

Funkcjonariusze wykonali czynności oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia. Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana…

05-02-2013
13:27
kierowca chlodni

Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i leciał "piąta dżwięku" !
Co prawda ten skręcajacy też przekroczył przepisy, ale gdyby motocyklista jechał zgodnie z przepisami nie było by wypadku.
Co głupiemu po rozumie jak go nie ma !!

06-02-2013
09:45
frog

Jaka podwójna ciągła idioto? Tam są dwa pasy w jednym kierunku.

06-02-2013
09:47
gosc

Tak motocyklista poprostu wsiadł na motocykl miał prawo jazdy o tej porze roku no ale coż wolno mu było mógł- a kierowca opla z zakazem sądowym bez prawa jazdy wsiadł dalej i kierował samochodem i chciał przejechać 4 pasmową drogę przez podwójną ciągłą i to jeszcze po między słupkami rozdzielającymi dwa pasy- to wiemy na pewno. A jaką prędkość miał kierowca motocylkanie wiemy, ale przy takim zachowaniu kierowcy opla kompletnie nie zrozumieniego przez normalnych ludzi nie miał by szans nawet gdyby jechał 70km/h to jest jednak motocykl.
A ty kierowco chłodni bardzo nie znosisz motocyklistów według ciebie nie wazne co by sie stało i tak oni są winni każdy twoj komentarz przy wypadku z udziałem motocyklisty jest taki sam, może na jakąś terapie powinieneś się wybrac?????

06-02-2013
15:49
kierowca chlodni

Bardzo sie mylisz. Ja do przcy dojezdzam motocyklem, ale nie jak te glupki na scigaczach !!

07-02-2013
14:10
Rzeszowiak

~anynomous
zapoznaj się z FAKTAMI
1.kierowca motocykla był pijany !!!!!!
2.w czasie uderzenie motor jechał na tylnym kole
3.licznik w motorze zatrzymał się na 160km/h
w każdym z tych punktów kierowca motocykla świadomie narażał życie i bezpieczeństwo innych uczestników ruchu
ciekawy jestem co byście wszyscy pisali jakby taki kierowca potrącił ze skutkiem śmiertelnym waszą córkę/syna na przejściu dla pieszych

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.