500 złotych za nieodśnieżone auto
Przeczytaj oryginalny post blogu
29-11-2012
17:03
Redaktor

KRAJ, PODKARPACIE. Policja będzie karać kierowców według zimowego taryfikatora.

Nawet 500 zł mandatu dostanie kierowca za brudne szyby w aucie, tyle samo za niesprawne wycieraczki, a 100 zł za nieuzasadnione grzanie silnika w aucie podczas postoju. Zbliżająca się zima to okres większego ryzyka otrzymania mandatu na drodze.…

29-11-2012
21:05
ROMAN

no zaczyna się – a kiedy będą sprawdzać ; grubość podeszwy w butach/ czy ktoś ma rękawiczki i szalik/ i czapke uszanke na łbie/ a za chwilę będą sprawdzać długość włosów- czy ktoś jest ogolony czy nie / – każdy kierowca chyba wie jak ma wyglądać pojazd zimą nie ? a tu mandaty – masakra – za chwilę się okaże że będą mandaty za wczesne wyjście z domu czy za powrót po 22.00- po prostu paranoja.

30-11-2012
09:34
Ambroży

Czy to już w ramach "STANU wojennego umiłowanego prezydenta " czy powrót do czasów W.Jaruzelskiego i Cz. Kiszczaka , aby im umilić starość i uwiarygodnić dawne dekrety?. Jak jeszcze min.Boni ograniczy jakość kazań w kościołach , to na roraty nikt nie dotrze . Najgorsze w tym to że ani słówka nie piszą kto odśnieży drogi ?

30-11-2012
11:48
przemyślak

Codziennie pod hotelem Albatros w Przemyślu parkujący tam autokary Sindbad kierowcy nie wyłączają silników, ok. godz. 17 kiedy przyjezdżają silnik pracuje ponad dwie godziny bo trzeba autokar posprzątać, umyć w środku i na zewnątrz, wyrzucić śmiecie na chodnik i niech wiatr to rozniesie, to samo rano , zapalają silniki ok. godz.9 aby pojazd w lecie ostudzić (klimatyzacja) a w okresie zimowym nagrzać , i tak rano i po południu w sumie przez prawie 4 godziny dwa autokary warczą w terenie zabudowanym a z zatoki postojowej zrobiły sobie miejsce do mycia, sprzątania, obsługi silnika itp. najlepsze w tym wszystkim jest to że dzieje się to pod oknem za którym pracuje Pan radny UM Przemyśl kiedyś z "Doliny Sanu" – ekologia a obecnie niezrzeszony, ale On nie reaguje bo nie można swych gości przymusić do porządku i przestrzegania pewnych zasad społecznych, może teraz Policja lub Straż Miejska zrobi z tym jakiś użytek.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.