8 tys. zł na dodatkowych asystentów posłów
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-08-2012
14:32
Redaktor

KRAJ. PODKARPACIE.  Kolejny pomysł wydawania publicznych pieniędzy.

Ewa Kopacz, marszałek Sejmu, chce podnieść jakość funkcjonowania biur poselskich. W tym celu…

06-08-2012
15:43
K. Bimbała

Pani marszałek powinna raczej sama sobie wynająć już prawników odpowiednią ekipę , aby uchronili ją przed dożywociem za kłamstwa podczas tej i poprzedniej kadencji, zrujnowaniu służby zdrowia i fatalnego prowadzenia obrad (wyłączenie prof Szyszki). Zaś balangi i dokładanie kasy podatnika w obecnej sytuacji kwalifikowałoby się raczej już do TS. Jednym słowem : jaka fryzura takie POmysły ?. Chyba że to skutek udaru słonecznego tego upalnego lata.

07-08-2012
08:28
Ernest

No nie, ten rząd jak najszybciej trzeba zmienić, choćby na PIS, oszczędności !!!

07-08-2012
08:29
Ernest

Jeśli potrzebujesz asystentki zapłać ze swojej prywatnej kieszeni lub zrezygnuj z tej pracy

07-08-2012
09:33
K.Bimbała

Minęły dwa lata prezydentury Bronisława i co ?? – pytam odezwał się choć raz słowem w sprawie istoty bytu państwa ?- odpowiem z " bulem' NIE ," nadzieji " nie ma żadnej . Amber Gold i to co do tej pory ujawniono nie stwarza nawet pozoru istnienia państwa prawa (ABW, KNF) , nawet sprzedaż tych FILTRÓW w Sędziszowie świadczy, że niebawem wojewoda podkarpacki będzie uczestniczył w gaszeniu żarówek i kolejnych pożegnaniach emigrantów za chlebem!. Bez względu co myślą o tej sprawie dziennikarze mediów centralnych i naszych lokalnych, ja naprawdę nie widzę szans na poprawę w następnym oczekiwaniu prezydenta na kolejne obietnice premiera Tuska tylko z jednego powodu :NIKT nie rozliczył , ani poprzedniej kadencji, ani kilku miesięcy nowej polegającej na zastraszającym etapie zakłamania i jawnej bezradności. Co gorsze nikt nie stara się rozliczyć korupcji i nepotyzmu . Nikt nie stara się ludziom uzmysłowić ile Polska poniesie kosztów złej działalności tej koalicji choćby z tych trzech powodów : 1. niedostosowania na czas do dyrektyw UE , 2. Ustawy d/s hazardu (po słynnej aferze) i odszkodowań z tym związanych , 3. wreszcie likwidacji na pałę sklepów z dopalaczami…. Reasumując można by tak pisać z ręki przykłady na to ,że państwo Polskie jest bezsilne wobec wszelkiej maści naciągaczy , braku odpowiedniej polityki zagranicznej itd. Po co w tej chwili występować z propozycją kolejnych obciążęń budżetowych na nijakich posłów (ni cytaty, ni pisaty) nie wykluczając przecież nepotyzmu i w tej sferze. A może chodzi zwykłą prowokację społeczną ??- bo nic innego ten fakt pozytywnego nie wskazuje. O bym się mylił?.

07-08-2012
10:53
Marika

Z daleka widać, że ten pomysł jest adresowany do konkretnej z imienia i nazwiska grupy osób – przyszłych asystentów posłów. Oznacza to, że jest w Warszawie nadprodukcja młodych prawników-legislatorów i trzeba im znaleźć zajęcie dobrze płatne i nielimitowane godzinami pracy.

Pani Marszałka Kopacz będzie z "rozdzielnika" przydzielać każdemu posłowi takiego asystenta od "stanowienia prawa".

07-08-2012
12:32
ROMAN

kolejny świetny pomysł nie- dopiero był jeden abyśmy sobie zrobili swoją tarczę do obrony no to ja jeszcze bym poparł aby każdy zrobił sobie miecz i łuk i będziemy gotowi do obrony a teraz asystent a może do posła to lepie przydzielić asystentkę i aby ona jeszcze miała zastępcę i cyk nowe miejsca pracy są nie ?

07-08-2012
14:06
rzeszowiak

Jak poslom nie pasuje kasa to nikt ich nie trzyma na stolkach. Moga sie zwolnic.
Na ich miejsce przyjda inni ktorym pieniadze za poslowanie wystarczy i jeszcze pomoga biednym , sierotom i niepelnosprawnym z funduszy jakie dostaje posel.
Poszli WON jak wam za malo !

07-08-2012
14:51
damian

C**.j im w te tłuste d*..py złodziejom inne słowa nie przychodza mi do głowy jak sie czyta takie"wiesci"człowiek zasuwa po nocach za 1700 zł a im wiecznie mało złodziejom jeszcze jak długo narodzie bnedziesz patrzył jak w biały dzień okradaja cie te mordy mowiac ze jest wszytsko w porzadku słuzba zdrowa umiera ceny takie ze głowa boli a im by sie zyło lepiej podnasza pensie i tylko mysla jak by tu jeszcze cos ugryzc a za chwilke bedzie to co w grecji w tedy bedzie już za późno

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.