94-lecie Straży Ochrony Kolei
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-11-2012
12:28
Redaktor

PRZEMYŚL. Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Przemyślu obchodziła 94 rocznicę powołania i z tej okazji odbyła się msza święta w Kościele Garnizonowym w Przemyślu, której przewodniczył ks. Tadeusz Baja.

Po mszy nastąpiło poświęcenie trzech samochodów mitsubishi L200 przeznaczonych dla jednostek SOK w Rozwadowie, Rzeszowie i Przemyślu. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja sprzętu specjalistycznego będącego na wyposażeniu Komendy Regionalnej SOK, zwłaszcza Mobilnego Centrum Monitoringu.…

23-11-2012
07:41
tomek

mają tzw dupowozy…

08-12-2012
13:10
Stanisław

Masz Tomek rację.
Ponadto nie wiadomo czy mają pozwolenie na korzystanie z aparatury umieszczonej w tych samochodach, ponieważ jest to jedna z form inwigilacji. Ale ksiądz za pieniądze poświęci wszystko.
W dalszym ciągu przebierańcy udający generałów psują opinię Straży Ochrony Kolei.
Jak wynika z publikowanych zdjęć z uroczystości rocznicowych w tym roku Hałyk ma dwa mundury jeden do uroczystości wewnątrz PKP S.A. z prawidłowymi dystynkcjami a drugi do Katedry Polowej Wojska Polskiego gdzie w dalszym ciągu występuje jako fałszywy generał co również jest udziałem jego podwładnych. Przestańcie ośmieszać siebie i formację którą kierujecie państwo pseudo generalstwo.
Stanisław

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.