Aborcja boli całe życie - młodzież pikietuje. ZDJĘCIA
Przeczytaj oryginalny post blogu
21-03-2013
15:23
Redaktor

RZESZÓW. Pikieta na okrągłej kładce w sprawie usunięcia z polskiego prawa przyzwolenia na zabijanie chorych dzieci.

„Stop Aborcji”, „Życie – luksus dla wybranych”, „Ratuj dzieci”, „Aborcja boli całe życie”. Z takimi hasłami w czwartek (21.03) po godz. 14 na okrągłej kładce nad…

21-03-2013
16:24
andrzej

Dobrze, że jest w rzeszowie taka młodzież, która walczy o życie nienarodzonych!

21-03-2013
17:25
RzeszowskiTroll

Zakazy, nakazy – a kto potem pomoże narodzonemu dziecku i rodzicom? Chciałbym, żeby ta młodzież walczyła także, a może przede wszystkim o godne życie takich dzieci.

21-03-2013
17:25
fretka

Pogięło ich całkowicie. Każda kobieta powinna mieć prawo do aborcji, a już zwłaszcza wtedy, gdy płód obciążony jest chorobami genetycznymi. Potem taka kobieta całe życie siedzi w domu z upośledzonym dzieckiem, które jest nieszczęśliwe, a jego życie to pasmo stresu i cierpienia. Takiej mamie już państwo nie pomaga, tylko da kilkaset złotych zasiłku pielęgnacyjnego bez prawa do emerytury i godnego życia dziecka po śmierci rodziców. Każda kobieta powinna sama decydować o swoim życiu i swoim brzuchu.

21-03-2013
20:10
anka

Generalnie, jesli jakas ma zabic to to zrobi, ale nie bedzie sie odpowiednio zajmowac dzieckiem, wszytsko zalezy od czlowieka jakich czynow dokona. Wiele rzeczy est zakazanych, ale czy ludzi eich nie popelniaja ?

21-03-2013
20:11
Edd

Wystarczy spojrzeć na to młode towarzystwo i od razu wiadomo, że są to pożyteczni idioci jakiegoś naganiacza, zapewne pana Jaworskiego.

21-03-2013
20:11
blokers

kotula jest przykładem,że trzeba było na nim dokonać aborcji

21-03-2013
22:51
Teresa

Aborcja to zabójstwo niewinnego dziecka! Jak ktos może mówić, że każda kobieta powinna miec prawo do zabijania??? Powaliło was???

21-03-2013
22:51
Pan Mietek

Przeciwnicy aborcji wywieszając swoje transparenty w powyższym miejscu narazili kierowców na dekoncentracje i w efekcie spowodowali zagrożenie w ruchu drogowym. Wszystko jest pięknie udokumentowane, czekamy teraz na ruch policji.

22-03-2013
08:34
nowy

Niestety po niektórych komentarzach widać, że media i propoaganda aborcyjna działają – "w imię wolności i prawa do wygodnego życia człowiek może odebrać życie nienarodzonemu dziecku???" – ludzie gdzie podziały się wartości humanistyczne?. Cóż za błędne myślenie – popieramy i wzruszamy się oglądając olompiady specjalne gdzie występują osoby z zespołem Dawna, a jednocześnie chcemy takie osoby zabijać?????? To egoistyczne muślenie – pozbawione empatii i wzajmnej troski o siebie koniecznej przecież (nie tylko osobom upośledzonym) nam wszystkim! Przecież już jutro, a może dopiero na starość (któż to wie, co go spotka – wypadek, choroba) będę potrzebował pomocy, wsparcia i troski ze strony najbliższych. Sam też jestem gotowy pomagać sswoim bliskim. Nie wyzbywajmy się swojego CZŁOWIECZEŃSTWA!!!!!

22-03-2013
08:35
esque

co za ludzie, co za kraj. przeciez nikt im nie kaze dokonywac aborcji…

22-03-2013
08:35
esque

zyj i daj zyc innym

22-03-2013
08:35
fretka

Pani Teresie życzę niepełnosprawnego dziecka, bo chyba nie wie z czym tacy rodzice muszą się zmierzyć. Proszę spróbować wówczas poprosic o pomoc w opiece, finansową czy psychologiczną od państwa albo koscioła. Pomocy Pani nie uzyska. Nie można na siłę kobiet zmuszać, żeby skazywały siebie i płód na takie męczeńskie zycie.

22-03-2013
09:22
Czytelnik

I oto narodziła się nowa świecka tradycja w naszym mieście. Okrągła kładka w sam raz nadaje się do tego typu działań. Myślę że możemy się wkrótce spodziewać parady równości, manify, blokady kładki w ramach pikiety. Właściwie każdy profesja czy to urzędnicy, kolejarze czy kasjerki mogą zrobić na niej strajk włoski. Kierowcy muszą się przyzwyczaić do różnych widoków, które będą odwracać ich uwagę. Może jakiś reżyser nakręci kultowy film o tej kładce, a może jakiś teledysk znowu do którego miasto dopłaci z naszych pieniędzy pokaźną sumę. Jak widać kładka tam ma wszechstronne zastosowanie, służy dobru publicznemu /;o) Strach tylko pomyśleć co będzie przy okazji wyborów?

22-03-2013
14:54
RzeszowskiTroll

Pani Tereso, Panie Nowy:

Ok – zakazujemy aborcji ale w zamian dajemy wsparcie psychologiczne i finansowe (godne a nie jakieś ochłapy) kobietom w ciąży . Po narodzeniu dziecka rodzice zrzekają się swoich praw rodzicielskich, otrzymują dodatkową rekompensatę pieniężną a Państwo bierze takie pełnosprawne lub niepełnosprawne dziecko pod swoją opiekę i … droga wolna, niech sobie w duchu humanistycznym, katolickim czy jakimkolwiek innym Rzeczpospolita wychowuje ich na profesorów, olimpijczyków, mistrzów świata czy innych "vipów".
Jeśli tego Państwo nie zapewni to aborcja powinna być legalna.

23-03-2013
10:01
pio

Dobra akcja!
Natomiast obrzydliwe są słowa zwolenników mordowania dzieci, którzy chcą usprawiedliwiać morderstwa chorych dzieci, bo może być to kłopot dla rodziców itp. Dziecko może również ciężko zachorować po urodzeniu – też kłopot – i co wtedy, czy idąc do lekarza mamy się spodziewać pomocy w morderstwie?? To jest cały czas to samo dziecko – i zabicie dziecka przed urodzeniem jest takim samym morderstwem jak zabicie dziecka po urodzeniu!!!

23-03-2013
12:58
fretka

Nikt nikogo nie zmusza do dokonywania abocji, ale nie powinno się innym zabraniać! To ich prywatna sprawa i to oni będą z tym żyć! W naszym Państwie, głównie starsi ludzie i kościół wpierdzielają się w życie innych zamiast skupić się na swoim, czepiają się aborcji, zamiast zająć sie sobą, zaglądają do łózka homoseksualistom, zamiast zająć się swoim pożyciem intymnym, będą innym grzechy wytykać nie widząc swoich. porażka. niech każdy się sobą zajmie.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.