Aktualne utrudnienia na droach regionu
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-03-2013
10:46
Redaktor

PODKARPACIE. Intensywne opady śniegu przyczyniły się do utrudnień w ruchu na terenie całego Podkarpacia. Na wielu odcinkach dróg tworzyły się zaspy całkowicie uniemożliwiające przejazd.

W wielu miejscach ruch na drogach utrudniały tiry. Od godz. 17 w piątek sytuacja na głównych drogach Podkarpacia stopniowo się poprawia.

Około godz. 16 w Sieniawie w powiecie krośnieńskim dwa tiry zablokowały drogę krajową nr 28. Po godz. 17 ruch został przywrócony.

Na drogach…

15-03-2013
13:04
oleg

A na pozostałych drogacz : czarno i mozna pędzic 70 km/h.

15-03-2013
13:50
anonim

My na wsiach to się poruszamy z prędkością wiatru.
Na dodatek wszystko widzimy na biało.
W miescie zasypało i ,koniec świata,chodnikiem nie można przejść,,
A WEŻCIE SIĘ ZA ŁOPATY TAK JAK LUDZIE NA WSI ,a nie narzekajcie

15-03-2013
13:52
Kabum

Gratulujemy Rzeszowowi walki z zimą!!!
Relacja z dnia wczorajszego na moim blogu http://stolicaimitacji.blogspo…..-zima.html

Natomiast dzisiaj po południu szczegółowa relacja z warunków w Rzeszowie wraz ze zdjęciami również na Rzeszów Stolica Imitacji http://stolicaimitacji.blogspot.com/
Zapraszam ;) I zachęcam do komentowania.

15-03-2013
16:55
bidulka

BRAWO PANIE PREZYDENCIE! TAK SPRAWNEJ AKCJI ODŚNIEŻANIA ŚWIAT NIE WIDZIAŁ. NAWET REPORTERZY Z NEW YORK TIMESA UMIEŚCILI PANA SYLWETKĘ Z ŁOPATĄ ANTYŚNIEGOWĄ! NO I OCZYWIŚCIE TAK OGROMNA ILOŚĆ PŁUGÓW W STOLICY PODKARPACIA TO ROBI WRAŻENIE!!!
WSZYSCY KIEROWCY BARDZO PANU DZIĘKUJĄ!

15-03-2013
17:14
J

Debile. Naprawdę myślicie, że tak ogromne opady śniegu z dodatkowymi wichurami są w stanie być usuwane na bieżąco? Weźcie sami łopaty w ręce i zacznijcie odśnieżać, a nie krytykujecie coś co inaczej działać nie może.

15-03-2013
19:11
aaa

chyba zapomnieliście o odcinku drogi krajowej od Głogowa Młp do Rzeszowa, który jest nieprzejezdny w kierunku do rzeszowa i poważne problemy w drugą stronę

15-03-2013
23:19
Krzysztof

A kto podziękuje kolejarzom za takie utrzymanie linii w naszym regionie. Dzielnie walczyli i nie było opóźnień pociągów.

16-03-2013
13:03
galicjok

W Rzeszowie tak wyglada tryb odsniezania miasta :
Najpierw jedzie plug odsniezny z MPO i odwala snieg na chodnik z jezdni.
Nastepnie idzie wlasciciel lub dozorca posesji i odgarnia snieg z chodnika na jezdnie.(Sluzby miejskie sprawdzaja czy chodniki sa odsniezone)
Z koleji znowu jedzie plug z MPO i odwala snieg na chodnik.
Kolejny raz dozorca domu (wlasciciel) zrzuca ten snieg na ulice.
Kolejny raz plug z MPO usuwa ten snieg na chodnik
Znowu snieg jest usuwany z chodnika na ulice poprzez dozorce (wlasciciela dzialki)
I tak wkolo Wojtek ! do u.s.r.a.n.e.j smierci. Aby do wiosny !

16-03-2013
23:31
ozzy45

Uważam ,że dziadzia Ferenc powinien odejść z godnością z tego powodu co nam kierowcą przygotował drogi do jazdy ,bo Ferenc jest odpowiedzialny za nasz teren Rzeszowa skoro nie może sobie poradzić to trzeba odpuścić. Podobna sytuacja osiedle Nowe Miasto tu jest sytuacja podobna to też tego nie rozumiem czy ten Kustra i Bajowski nie widzą co się dzieje to powinni wziąć łopaty i sami brać się za robotę skoro nie wiedzą jak to zrobić aby było dobrze to na łopacie może się znają ,a nie każą panią sprzątającym odśnieżać.Nie wiem po co utrzymujemy takich darmozjadów co zabierają nasze ciężko zarobione pieniądze i się z tego śmieją za biurka skoro nic nie zrobili aby można było bez problemu poruszać się po osiedlu , nie chcemy ludzi bez kompetencji uważam ,że na tyle się już popisali wywalić za mordę w te zaspy niech zobaczą jak to jest.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.