Andrzej Kowal z tytułem zasłużonego obywatela miasta?
Przeczytaj oryginalny post blogu
23-04-2013
09:49
Redaktor

RZESZÓW. Podczas wtorkowej (23.04) sesji Rady Miasta rzeszowscy rajcy złożyli wniosek o nadanie tytułu zasłużonego obywatela miasta Andrzejowi Kowalowi, trenerowi siatkarzy Asseco Resovii.

- Po mistrzostwo Polski nie zdołał sięgnąć zagraniczny trener, a nasz człowiek z Rzeszowa dokonał tego dwukrotnie. - Jest to człowiek z naszego miasta. Udało mu się stworzyć dobry zespół, osiągnąć sukces…

23-04-2013
09:54
qubek

Podobno mówią na niego już rzeszowski Guardiola :)) – całkiem słusznie :D

23-04-2013
13:57
ruskowsianin

Bardzo mi sie podoba sport i lubie jak rzeszowiacy sa mistrzami. Nie jest to jednak powod aby komus przyznawac tytol Zasluzonego Obywatela Miasta Rzeszowa.
Oswiadczam ze sport w Rzeszowie mial w swojej histori WIEKSZYCH MISTRZOW i jakos nikt tych ludzi nie traktowal jak BOZYSZCZA Rzeszowa. Owszem trzeba o tym pamietac ale wszystko ma swoje granice.
A moze go tak od razu na Rzezowski Wawel i miejsce mu zaklepac w kosciele Swietego Krzyza !!
OPAMIETANIA !!
To nie PiS i oszolomy z tancami rozancowymi, spiewami moherowymi i podkadzaniem jajec ogiera ksiecia Jozefa przed palacem Kaczynskich !!

23-04-2013
15:00
RzeszowskiTroll

Bardziej ten tytuł należy się Panu Góralowi, bo gdyby nie jego zastrzyk gotówki to mielibyśmy figę z makiem. Trener jak trener … ale z "g…na bata nie ukręcisz" – kupiono dobrych graczy to i mistrz jest.

Dziękuję za uwagę.

26-04-2013
14:27
asd

Póki co to klub się nowej tablicy świetlnej nie może doprosić od miasta (sam nie pokryje pełnych kosztów, bo nie jest właścicielem hali) od ładnych paru lat już, ale Żółtaczka i paru innych panów w garniturkach z Urzędu Miasta regularnie pojawia się na meczach (bilety za free oczywiście).

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.