Forum

Badanie zamiast kwiatka
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
07-03-2019
15:15

RZESZÓW. Z okazji Dnia Kobiet (8 marca, w piątek), ZOZ nr 2, ul. Fredry 9, oraz Wojewódzki Zespół Specjalistyczny przy ul. Warzywnej przygotował dla wszystkich pań wyjątkowe atrakcje: bezpłatne badania i konsultacje.  

Kobiety, które odwiedzą przychodnię przy ul. Fredry 9,  w godzinach między 8 a 14 będą mogły porozmawiać z dietetykiem na temat prawidłowego sposobu odżywiania, wykonać analizę składu ciała (BMI i tkanki tłuszczowej), skorzystać z porad kosmetycznych, wykonać drobne zabiegi pielęgnacyjne oraz nauczyć się samobadania piersi. Dodatkowo będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne, zmierzyć ciśnienie i poziom glukozy oraz otrzymać bon na bezpłatne badanie krwi (przygotowano 3 rodzaje bonów na badania laboratoryjne: morfologia + żelazo, lipidogram i próby wątrobowe). Podobną propozycję składa przychodnia przy  ul. Warzywnej, która zaprasza panie w godz. od 8 do 13. Oprócz wspomnianych wyżej  proponuje instruktarz pielęgnacji noworodka, zniżkowe karnety na badania densytometryczne,  i wykład „Ergonomia życia” + 16 gratisowych karnetów na instruktarz ćwiczeń na sali gimnastycznej.

Do akcji dołączył NFZ zapewniając możliwość porozmawiania z pracownikami NFZ w sprawach związanych z leczeniem, ubezpieczeniem, programami profilaktycznymi i wieloma innymi.

Image Enlarger Image Enlarger