Będzie nowy most na Naruszewicza
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-09-2012
14:08
Redaktor

RZESZÓW. Projekt budowy dwupasmowego mostu w przedłużeniu ulic Naruszewicza i Wierzbowej został przygotowany półtora roku temu. Dopiero teraz władze miasta pomyślały o jego realizacji.

Zdaniem władz miejskich konieczna jest budowa nowego, dwupasmowego mostu łączącego ulice Naruszewicza z Wierzbową. Obecnie na Moście Naruszewicza ruch odbywa…

28-09-2012
09:09
Andrew

Nie tak dawno most Naruszewicza-Wierzbowa był przebudowany. Poszlo na to trochę kasy . Utrudnienia też były znaczne. Zamiast dodatkowo zbudować most w innym miejscu wolimy burzyć to co w miarę funkcjonuje. Czy urzędnicy w ratuszu wraz z Prezydentem byli (nie pierwszy raz) tak krótkowzroczni. Nie lepiej pieniądze z Unii (gdzie również trzeba mieć wkład własny) nie lepiej wykorzystać na inne cele niż ciągłe "poprawki" nieudolności urzędników.

28-09-2012
10:55
barbara

To jest pomysł zupełnie bezmyślnego…?
Przecież 2 pasma ruchu na moście nie rozwiążą problemu komunikacji..
Istniejące skrzyżowanie ul. Naruszewicza – Targowa – Szopena stanowi węzeł który nie można przebudować . Proszę się zastanowić czy przepuści wiecej aut przy tak duzym ruchu komunikacyjnym.
Teraz regulacja ruchem przy pomocy świateł odbywa się przed mostem i na skrzyzowaniu Naruszewicza -Targowa – Szopena , a potem bedzie to samo tylko tylko na jednych światłach . Korki beda tak jak były.
Radni zastanówcie się czy to nie wyrzucenie pieniedzy w błoto ???

28-09-2012
11:13
ROMAN

ślepota i bielmo na oczach oraz brak szarych komórek w mózgach niektórych osiągnęły po prostu APOGEUM – należy natychmiast interweniować w jakiejś komisjii Unijnej aby na ten PORONIONY POMYSŁ nie dała złamanego centa – i aby zleciła przysłanie eksperta który tym szaraczkom wytułmaczy gdzie i jak buduje się mosty – PRECZ Z IDIOTAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29-09-2012
10:47
czes

głupota, skrzyżowanie z targową już jest zablokoqwane, nposzerzenie mostu nic nie da.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.