Bezpieczeństo mieszkańców nie ucierpi, ale...
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-11-2012
06:11
Redaktor

STALOWA WOLA. Policjanci naciskali na dziennikarzy, by wydali im nagrania rozmów z prezydentem miasta. W odpowiedzi prezydent zapowiedział, że zweryfikuje "listę prezentów", jakie miasto funduje policji.

Miasto będzie nadal finansowo wspierać policję, choć ta zachowała się niepoprawnie wobec mieszkańców Stalowej Woli jadących do Warszawy na Marsz Niepodległości.…

15-11-2012
09:45
Ambroży

Nie inaczej , a nawet gorzej zachowała się Policja Wągrowska w parafii Sadowo, gdzie za kazanie ponoć za bardzo poprawne(na 11.11.) wikarego jak podaje GPC interweniowali aż w szpitalu u proboszcza itd.
Tylko czekać , co po Ryfińskim w superstacji powie Palikot ?. Jedno jest pewne bł. ks. Jerzy Popiełuszko o czymś takim nie marzył?.

15-11-2012
09:45
Ambroży

"Europejska Federacja Dziennikarzy jest największą w Europie organizacją wchodzącą w skład Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy. Jej prezes Arne Koeniga w liście do właściciela „Rzeczpospolitej” Grzegorza Hajdarowicza ostro krytykuje zwolnienie dziennikarzy gazety za tekst Cezarego Gmyza i jest zaniepokojony naruszeniem praw dziennikarzy i mediów w Polsce." Dobry dziennikarz zawsze znajdzie jeszcze lepszych obrońców , szkoda że ich tak mało?.

15-11-2012
11:15
marika

Skąd te dyrektywy wypłynęły? Przecież sami policjanci z własnej woli na taki pomysł nie wpadli tylko sms z wytycznymi. Tak wydaje się polecenia. Kiedyś był "lex-telex" a teraz sms.
Nie do wiary – to nawet w stanie wojennym nie chodzono po domach, aby odwieść od zamiaru działania. Włosy stają dęba co się w POlsce dzieje.
To co niedługo, żeby porozmiawiać na tematy polityczne to trzeba iść do łazienki i puścić wodę do wanny, aby zagłuszyć rozmowę?

.

15-11-2012
12:15
Zbigniew

Każda osoba publiczna a zwłaszcza dziennikarz powinien opisywac rzeczywiste sytuacje a nie domniemane.Ludzie czytają i wierzą że to co sie pisze ma potwierdzenie w rzeczywistości.Poruszanie tak drazliwego tematu i sianie niepokoju jest poprostu zwykłą dywersją.Przecież do tej pory nik nie potwierdził a ni nie zaprzeczył informacjom o ładunku wybuchowym w Tupolewie.Poprostu trwaja badania.A dziennikarz żądny sensacji wyszedł przed szereg.To dziennikarski falstart.Ostatnio też jeden z dziennikarzy napisał o zarażonych krowach sprowadzonych ze Słowacji.I co okazało się że to znów dziennikarska kaczka.A teraz proszę sobie wyobrazić puszczenie na łamach prasy informacji że w jakiejś sieci supermarketów zatruto zywność.Niby nic wystarczy przecież nie kupowac w tej sieci supermarketów.Następuje oblęzenie innych sieci sklepów a niby winna sieć supermarketów liczy wielomilinowe straty a w najgorszym wypadku upada i znika z rynku.Wiecej rozwagi i odpowiedzialności za słowo dziennikarze.W pogoni za tanią sensacją często łżecie jak Tatarskie Psy.

15-11-2012
13:58
K.Bimbała

Zbigniew – czas życia w ciemnocie i zakłamaniu u Ciebie widać się nie skończył. Uzasadniłbym to następująco :1./ za Wł .Gomółki było znane hasło 1000 szkół na Tysiąclecie , za kilka lat z powodzeniem będzie trzeba do tego hasła wrócić przy takiej polityce edukacji (czytaj likwidacji szkól podstawowych, a słychać że i wyższych)!. 2./ O tym , co uważasz razem z prok. Szelągiem i Hajdarowiczem za tajne i wymagające sześciomiesięcznych oczekiwań powstaje film, pisze zachodnia prasa . Nawet Die Velt razem ze swoja panią kanclerz podchodzą z coraz mniejszą dozą ufności wobec naszego wschodniego sąsiada?. 3./ czy uważasz także że wszystkie nasze dzienniki jak Fakt, Wprost itd mają pokornie przepraszać M.Tuska za sprawa wokół Amber GOLD , gdańskiego portu lotniczego , a sami dziennikarze powinni być wysłani na emigrację zarobkową poza Polskę , bo ośmielili się opublikować fotografię z holowaniem samolotu , tylko dla tego że mec .Roman Giertych po kilku latach zmienił diametralnie poglądy występując w roli obrońcy, podczas kiedy prok. generalny ma jakoś dziwnie odwlekane blisko rok przyjęcie sprawozdania za 2011 rok?.. 4./ czy nie boisz się w ciemno zamiast tych "zdrowych" krów ze Słowacji z podejrzeniem "nieszkodliwego wąglika " i naszej zdrowej soli zaproponować żonie gotowanie rosołu z kostek Winiar, Knora itd tylko dlatego aby przetrwały hurtem coraz to nowe potężne markety , gdy równie po cichu padają małe polskie sklepy , rośnie olbrzymie bezrobocie ?. 5./ Zabroń też dziennikarzom aby nic nie wspominali o 200mln. utopionych w elektrowni Ostrołęka , bo ty wolisz Gazprom i ceny gazu (wspaniałomyślnie za to obniżone nam na 10-m-cy w 2013 roku). 5./ A może w ślad za prezydentem niezadowolonym z kazania ks.płk.Zarskiego w Katedrze WP karzesz wszystkich proboszczów poprzenosić na inne dalekie parafie.

Reasumując załóż swój publikator obłudy i staraj się go sprzedać naiwniejszym  od siebie .Cool

15-11-2012
15:24
Robert

"nawet w stanie wojennym nie chodzono po domach, aby odwieść od zamiaru działania"

tak wtedy chodzono po domach i zamykano, albo zatrzymywano gdzie popadnie i spuszczano przed zamknięciem solidy łomot , lub tez uciszano na wieki . Czy ty dziecko wiesz co piszesz ? no bo albo jesteś dzieckiem albo debilem z historii

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.