Forum

Bieda okiem krośnianina
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
15-05-2019
10:00

RZESZÓW. Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Łukaszem Grudyszem. Spotkanie to odbędzie się 15 maja 2019 r. (środa) o godz. 18 w sali widowiskowo-kinowej WDK w Rzeszowie przy ul. S. Okrzei 7.

Łukasz opowie o swojej wyprawie do jednego z najbiedniejszych państw na świecie, czyli do Sierra Leone w zachodniej Afryce. Prelekcja wzbogacona zostanie o przepiękne i emocjonujące zdjęcia, dopracowane przez autora w każdym detalu.

Łukasz Grudysz pochodzi z Krosna. Jest filmowcem, artystą fotografikiem, fotografem, fascynatem kultury karpackiej i podróżnikiem. Był dokumentalistą wypraw do krajów Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, m.in. Chin, Iraku, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Tadżykistanu, Uzbekistanu i Rosji. Realizuje cykle fotografii, filmy dokumentalne oraz opracowania multimedialne. Jest autorem wystaw fotograficznych indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce i za granicą. Bierze aktywny udział w Międzynarodowych Salonach Fotograficznych. Jest członkiem rzeczywistym Fotoklubu RP Stowarzyszenia Twórców oraz Fotoklubu RCKP w Krośnie.

Bilety: 5 zł.

MC