Bilety MPK znikną z kiosków?
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-01-2012
11:53
paulina

RZESZÓW. Przez nieprzemyślane decyzje ZTM właścicielom kiosków przestaje się opłacać zakup biletów autobusowych.

Możliwe, że już wkrótce to, żeby dostać w kiosku bilet na przejazd autobusem miejskim będzie graniczyło z cudem. Może się bowiem okazać, że właścicielom zakup biletów zwyczajnie przestanie się opłacać. Dlaczego?

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, który jest między innymi odpowiedzialny za ich dystrybucję postanowił, że upusty od ich ceny będą dopiero od kwoty 1000 zł a nie jak dotąd od każdej wydanej kwoty. Właściciele kiosków burzą się i szukają innych rozwiązań. – Interes powoli przestaje…

13-01-2012
13:03
mieszczuch

Twór Ferenca ZTM okazalsię wrzodem na dupie.Nic nowego nie powiem ,ale Ztm to tylko przystań dla ferencowych kolesi i ratuszowych nieudaczników.Tak się ma rozdmuchana administracja do idei fix Ferenca czyli szukania oszczędnosci.Dziadek wypad z Ratusza.

14-01-2012
12:14
Piotr

Co tu jest grane? Nikt do tej pory w tak krótkim czasie nie miał tylu wpadek co obecny P.O. Czy celowo został puszczony na pożarcie ,czy może to jakiś dobry znajomy,rodzina czy…? Hmm.

15-01-2012
17:46
rzeszowiak

jak ci się koloeś coś nie podoba to na wieś się wyprowadź , tam będziesz miał spokój od wszystkiego inwestycji itp !!!!

17-01-2012
15:35
Stefan

Tak to jest w stolicy Imitacji. W du… maja pasażerów, zbuduje się buc-pasy i chamstwo samo będzie pchało sie do czerwonego świniobusu. Czy w tym mieście nie ma tzw. opozycji i ludzi odwaznych, aby wszcząć procedurę odwołania dziadka? (Dzieszki bo to niepoważny przypał). Upolityczniono nawet szalety publiczne, a jak jest coś konkretnego do zrobienia wszyscy chowają głowę w piasek. Widać, że pieniądze wydawane z naszych podatków na partie polityczne są pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.