Brak tylko jednego zakazu
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-08-2012
11:49
Redaktor

O tym, że palenie tytoniu jest szkodliwe dla zdrowia, wiadomo od dawna i nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Jednak dorosły człowiek powinien mieć prawo robić ze swoim zdrowiem i życiem co mu się podoba, więc zakazywanie mu  palenia papierosów jest swoistym zamachem na jego wolność.

Z drugiej strony wiadomo też,…

08-08-2012
14:52
ROMAN

no tak panie redaktorze powinien być jeszcze jeden zakaz aby idioci mieli zakaz głosowania to nie będą wybierać takich samych jak oni i wtedy znikną wszelkie problemy nie.

09-08-2012
09:02
K.Bimbała

Oj nigdy tak do łez nie wzruszył mnie żaden jak ten artykuł -tym razem bardzo z moralnym epilogiem. Chociaż ja bym dziś sobie mógł życzyć , aby w ramach rekompensaty za poprzednie dwie tury wyborów wymienić z nazwiska tych idiotów biorąc pod uwagę poważne zadymienie medialne mózgów, a co za tym idzie rozeznanie niektórych grup społecznych.
Saper myli się tylko raz, my są obecnie w identycznej sytuacji!.

09-08-2012
11:17
wit

"Jednak dorosły człowiek powinien mieć prawo robić ze swoim zdrowiem i życiem co mu się podoba, więc zakazywanie mu palenia papierosów jest swoistym zamachem na jego wolność."
Oczywiście, że tak Panie Redaktorze ! Pod warunkiem jednak, że paląc będzie szkodził tylko sobie a jak wiemy jest to nierealne. Palacze "balkonowookienni" trują siebie ale równocześnie zmuszają sąsiada do szczelnego zamykania okna bo za tym oknem przebywa kilkumiesięczne dziecko, alergik, astmatyk, itp. itd.
Pewnie, ze można robić co się chce ze swoim zdrowiem ale pod warunkiem ratowania w/w w prywatnej służbie zdrowia za swoją forsę a nie za pieniądze nas wszystkich z NFZ. No cóż wiemy, że "białe jest białe a czarne jest czarne" i nie trzeba tego udowadniać ale zasady współżycia międzyludzkiego już tak proste nie są. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.