Brunon K. chciał być lepszy od Breivika
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-11-2012
11:18
Redaktor

KRAKÓW, WARSZAWA. Zatrzymany przez ABW niedoszły zamachowiec przebywa w więzieniu pod specjalnym nadzorem.

Podejrzewany o przygotowanie zamachu na prezydenta, Sejm i rząd Brunon K. przebywa w jednej z krakowskich jednostek penitencjarnych. Zakwalifikowano go jako więźnia stwarzającego poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa społecznego.

Taki więzień musi zostać umieszczony w wyznaczonym areszcie, który dysponuje odpowiednimi celami. – Jego cela…

22-11-2012
11:56
obserwator cyrku

Jezeli poprzez kilka kolejnych elekcji wyborczych nie mozna odgonic podlych swin od koryta sejmowego to nie ma co sie dziwic ze ludzkie nerwy napiete do ostatecznosci doprowadzaja do takich sytuacji.
Jakie to sa wybory skoro TE SAME SWINIE zmieniaja tylko partie rzadzace ale ciagle sa reprezentantami ludzi w SEJMIE !!
Czym obecni reprezentaci w Sejmie roznia sie od podlych komunistow w PRL ??
Tam tez poprzez farse wyborcza reprezentowali w Sejmie TACY POSLOWIE KTORYM TE STOLKI ZOSTALY PRZYDZIELONE przez PZPR !!
O co chodzi ???

23-11-2012
09:44
Ambroży

Panie obserwatorze cyrku – z całym szacunkiem nie tylko dla pańskich nerwów , ale"uogólnienie" w tym wypadku , bez rozeznania przyczyn nie posuwa nas w do przodu ani o milimetr?.

23-11-2012
10:38
obserwator cyrku

Prosze mi wiec odpowiedziec dlaczego ciagle reprezentuja narod w Sejmie te same osoby poprzez ostatnie 20 lat. Jakie to sa zmiany skoro ci sami ludzie ludzie po zmianie parti sa na tych samych krzeslach w Sejmie. Przeciez nic sie nie zmienia, a wiec jak moze byc lepiej dla zwyklego obywatela.
Tacy ludzie pilnuja stolkow a nie dbaja o dobro narodu i obywateli ! O to chodzi !

24-11-2012
15:27
ZB

Jaki Prezydent, Premier i parlamentarzyści taki zamach.

26-11-2012
13:32
XX2

jeszcze jedna refleksja…..
Forma i treść medialnego przekazu z tegoż wydarzenia dla wyborców PO też wydają się jasne… Mają po prostu myśleć np tak:

"Co tam zamach smoleński, gdzie zginęło tylko 96 osób. W TYM zamachu mogło zginąć kilkaset razem z posłami, prezydentem, premierem i wieloma osobami cywilnymi, takimi jak wy… To jest nasz sukces. Uratowaliśmy Was od szaleńca, bo przecież, gdyby podłożył te 4 tony trotylu, to mogło zginąć wielu z was… Zdusiliśmy polski terroryzm w zarodku i nie pozwolimy mu zaistnieć. A Smoleńsk? To tylko 96 osób, w tym znienawidzony Kaczyński i inni tacy podobni poglądami do terrorysty Brunona K… Jeżeli w Smoleńsku był zamach, to możemy nazwać go – w porównaniu z tym udaremnionym ZAMACHEM – jedynie… tycim zamaszkiem…"
I jestem pewny, że wielu lemingów tak to już odbiera lub zacznie niebawem. Obym się mylił…

Pozdrawiam

26-11-2012
13:32
XX2

Gdy słyszę , że nasze dzielne służby uratowały naród przed polskim Berivikiem ,co rankiem 20 listopada ujawnia prokurator Kosmaty z Krakowa, nie mam wątpliwości, że mam do czynienia z kiepską dokrętką komedii Juliusza Machulskiego. Jedyne , co się w naszym życiu politycznym udało skutecznie wysadzić, to Waldemara Pawlaka przez Janusza Piechocińskiego i to w dodatku, nie wiadomo na jak długo. Za to klasyk „Jaki prezydent , taki zamach” nabrał nowego, komediowego znaczenia, co nie znaczy, że władza nie będzie dążyła do delegalizacji opozycji, ale wtedy zabijemy ich śmiechem.
Wydaje mi się też, że jednym z celów (obok autopromocji ABW i innych) tak wielkiego, medialnego rozdmuchania sprawy hipotetycznego i udaremnionego zamachu jest odwrócenie uwagi od spraw istotnych i bardzo istotnych, które się wydarzyły lub wydarzą, i które są dalszą kompromitacją obecnej władzy… np. wyłaniająca się przerażająca prawda o zamachu smoleńskim, wyjaśnienie prowokacji policji podczas (przed) Marszu Niepodległości, sprawa dalszych ekshumacji i zamiany ciał ofiar zamachu smoleńskiego (m.in. być może zamiana ciał dwóch kapłanów), porażka D. Tuska w negocjacjach budżetowych z UE i oddanie jej suwerenności Polski, katastrofalny stan finansów państwa i wiele innych…

05-12-2012
07:19
key

szkoda !!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.