Brunon K. nienawidził władzy
Przeczytaj oryginalny post blogu
21-11-2012
12:13
Redaktor

KRAKÓW. Kim jest niedoszły zamachowiec?

45-letni mieszkaniec Krakowa w ciągu jednego dnia stał się najbardziej znanym człowiekiem w Polsce.

Jest dr. inżynierem, chemikiem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Prowadził badania z zakresu materiałów wybuchowych. Mieszka w Krakowie razem z żoną, która jest biologiem. Z jego profilu na jednym z portali społecznościowych wynika, że kończył Technikum Chemiczne w Krakowie. Uczelnie, z którymi K. miał…

21-11-2012
13:06
Ambroży

Brunon popełnił błąd źle się ożenił i teraz sprawa się rypła w prosty babski sposób myślenia.

21-11-2012
16:51
kenzo

jego żona to zdrajczyni , ja bym sie natychmiast rozwiódł …

21-11-2012
16:51
iza

Teraz będą węszyć co i gdzie powiedział. Dzień i noc będą gadać we wszystkich mediach. Ze zlepku słów wywnioskują, że był nacjonalistą, faszystą i nie wiadomo jaką szują. A nacjonalista to pewnie zamach planował.
Z frazesami na ustach system złamie chłopu życie. Wyjdzie jako wrak człowieka i skończy jak dr. Dariusz Ratajczak z Opola (bez pracy, mieszkał w samochodzie i dziwna śmierć samobójcza).

21-11-2012
16:51
anastazja

Zamknąć wszystkich co nie głosowali na PIS bo im też się obecny Rząd nie podoba. Teraz kolej na Kukiza bo u Wojewódzkiego wygłaszał hasła przeciw Rządowe

22-11-2012
07:32
czytelniczka

Szkoda,że się nie udało.

22-11-2012
10:44
ZB

Propaganda i zastraszenie społeczenstwa?To juz nie dziala. Najgorzej będzie ,jak się okaże,że agenci wspomagali go w tym procederze(pod tzw.przykrywką udzielali pomocy przy gromadzeniu tych materiałów). Jezeli tak było, to czy aby nie przekroczyli uprawnień?Takie zachowania u niektórych osób, może być język agresji,którym posługują się czołowi politycy. Czy pogarda dla spoleczeństwa i używanie takiego języka ,to nie jest szerzenie nienawiści?Przykładem niech bedą określenia min.Sikorskiego "o bitwach i dożynaniu watach"i innych,np język Niesiołowskiego,Tuska, Kaczyńskiego, Palikota ,Millera,Tomczykiewicza,Kopacz i wielu innych Używajac języka nienawiści zarażają właśnie do takich a nie innych zachowań.B.K, jest owocem takich zachowań obecnych politykow!.(jezeli można ich tak nazwać.)Oni właśnie powinni uderzyc się pierwsi, we własne piersi i przeprosić Polaków.A swoją drogą, obecny rząd to kompromitacja na całej długości i szerokosci.

22-11-2012
11:42
Igor

Gdzieś czytałem wypowiedź jakiegoś przedstawiciela "naszego" pożal się Boże "wymiaru sprawiedliwości". Facet wspominał m.in. że Brunon na formach internetowych krytykował Bartoszewskiego i "Gazetę Wyborczą". Ja też nie zgadzam się z poglądami Bartoszewskiego i organu Michnika, czyżbym był z tego powodu potencjalnym terrorystą? jeśli tak, to tylko czekać na wizytę dzielnych chłopców z ABW (niczym dawniej z KBW, UB czy SB) i kipisz o szóstej rano…Jesteśmy najbardziej inwigilowanym społeczeństwem w UE, a tu jeszcze nam mówią, że musimy być bardziej monitorowani! Uczciwi podobno nie maja się czego obawiać, najwyżej wraże służby nie wykorzystają materiałów zebranych na podstawie ich inwigilacji. Dobre! nic tylko rzec : Obywatelu rób dzieci spokojnie, ABW czuwa, a jeśli będziesz je robił zgodnie z instrukcją, to tylko Cię podglądną, bez konsekwencji. Ale jak już skytykujesz takiego Bartoszewskiego, Żakowskiego czy innego Urbana to założą ci teczke "operacyjnego rozpracowania", staniesz się "figurantem sprawy operacyjnej" (aż się dawne "dobre" czasy komuszej bezpieki przypominają). Moim zdaniem ta cała afera "bombowa" wygląda na niedpopracowaną (nieco zmamraną) prowokację. Zbyt wiele tu się nie klei. Może poza ograniczeniem praw obywatelskich chcą tym przy okazji "przykryć" Smoleńsk, tym bardziej, że rosyjsko – tuskorządowe kłamstwa sypią się niczym domek z kart? Takie jest moje zdanie, ale czy jeszcze mam do niego prawo? Może na to pytanie odpowiedzą panowie prokuratorzy i "operacyjni" z ABW? To jak Panowie, moge miec jeszcze własne zdanie i je wypowiadać, czy zrobicie mi "najazd na chatę" bladym świtem (wcześniej np. podrzucając jakies komprmateriały) ?

17-03-2013
19:48
Staszek L+7=L7

Brunon , jesteś wielki. !!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.