Burmistrz Dębicy stanął przed sądem
Przeczytaj oryginalny post blogu
18-10-2012
06:02
Redaktor

DĘBICA. Burmistrz Wolicki odpowiada przed sądem za realizację programu polegającego na rozdawaniu wyprawek dla niemowlaków.

Odbyła się już pierwsza rozprawa w sprawie przeciw Pawłowi Wolickiemu, burmistrzowi Dębicy. Jest on oskarżony m. in. o nieprawidłowości przy realizowanym przez ratusz programie rozdawania wyprawek dla noworodków. Burmistrz odpowiada oskarżeniami o fałszywe…

18-10-2012
11:09
ojciec Pijus

Podobno zgoda buduje, niezgoda rujnuje…….
W Dębicy się zgody nie doczekamy,mamona rządzi, stołkami wykupuje się przychylność, taki nowoczesny folwark.
Politycznego kolegę mianuje się, a to dyrektorem ds. nowych technologii / w kotłowni opalanej węglem/, a to trzecim burmistrzem, a to dyrektorem spółki komunalnej….
A potem ogłasza się mieszkańcom, że w tym sezonie grzewczym ciepło drożeje o 12,7 procenta ze względu na podwyżki cen węgla, a np. w Radomiu o niecałe 7 procent….
No, ale zasady demokracji obowiązują, większość wybrała, z tym, że większość widząc nieskuteczność demokracji lokalnej – nie wypowiada się.

18-10-2012
13:02
K.Bimbała

Czekam na to tylko kiedy przejrzy na oczy burmistrz ze swoimi zastępcami iż blisko rok nie działają światła sygnalizacyjne na ul Kościuszki ?. Czy trzeba nadal czekać jak dojdzie do groźnych kraks , bo bardzo często nie można wyjechać z dróg podporządkowanych ??. Co do tych wyprawek , to sprawa nie warta nawet rubryki w gazecie – lepiej niech zrobią Tuskowi TS za nierząd w Polsce od 5-ciu lat?.

18-10-2012
23:02
ROMAN

dziwne- no jaki to jest problem z tymi wyprawkami – nie rozumiem;
- matka jest/ ojciec jest/ bobas jest- kwity sprawdzone – no to sru ; wyprawka- proste jak prawo cepa nie ?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.