C.d. sprawy “lewych” kredytów w CitiBanku Handlowym
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-02-2013
06:10
paulina

RZESZÓW. Dyrektor Citybanku Handlowego nie działał sam. W wyłudzaniu kredytów pomagali mu była pracownica banku i znajomy.

28-letnia Weronika B., była pracownica Citibanku Handlowego oraz 23-letni Rafał G., znajomy – to kolejne osoby, które usłyszały zarzuty w związku z nielegalnym zaciąganiem kredytów na klientów przez…

13-02-2013
09:33
adam

Z wyłudzaniem kredytów hipotecznych pod fikcyjne wyceny nieruchomości jest jeszcze wiekszy problem w Rzeszowie.Banki zaostrzyły rekomentacje w udzielaniu kredytów klientom indywidualnym ale nie dokładnie sprawdzają, a może nie chcą sprawdzac, aktywa pod kredyty hipoteczne spółkom prawa handlowego.

13-02-2013
12:28
tomek

ja nie wiem co w tym państwie się dzieje. 29latek dyrektorem drugi Marcin P. z Amber. a państwo daje dalej oszukiwać ludzi parabankom itd.

14-02-2013
09:49
ROMAN

Panie Tomku- ja z racji wieku odpowiem Panu co się dzieje
- dziadostwo w 1989 roku dorwało się do żłobu/ kręci / mataczy / cygani/ fałszuje/ gada banialuki/kręci lody
- wszystko obstawione jest takimi samymi hienami , które tworzą jedno stado
-polują razem na uczciwych obywateli- goląc ich bez mydła starymi "polsilverami"- nie ponosząc z tego tytułu nic no i jak Pan widzi afera goni aferę/ przekręt za przekrętem/ sprawy umażane i co no nic nie ma osoby nieskazitelnej na odpowiednim taborecie bo hieny ze stada takiej nie dopuszczą -
-jakie jest wariactwo; dziura na jezdni/ poszkodowany jedzie wg. znaków – a policja twierdzi że jechał nieostrożnie – i poszkodowany dostaje mandat bo; był znak a on nie uważał – czyli właściciel drogi stawia znak i ma kierowców tam gdzie słonko nie dociera
- i tak mamy we wszystkich sprawach dnia codziennego ; od błachych po bardzo istotne – dobrze że nadciąga kometa DA-14 – szy szarpnie i charknie ? zobaczymy.

15-02-2013
08:46
dimitri

Moi Państwo, Panie Łukaszu,

a gdzie są nasze służby i nasi dziennikarze śledczy ( zakładam, że SN mają takowych), czy Państwo wiedzą jaka jest dalsza kariera zawodowa osób wyżej wymienionych?
Otóż dwie osoby, czyli były dyrektor oddziału BH ( czytaj: CITI) oraz jego pracownica pracują w dalej w sektorze bankowym, PROWODYR pracuje jako dyrektor oddziału bankowego ( oczywiście poza BH) i jego "szparka sekretarka" jako doradca w innej sieci bankowej, zatrudniona dzięki "wsparciu" kolegi z sitwy BH.
Głupota i nepotyzm działów personalnych oraz lokalnej społeczności jest niespotykana. Chylę czoła i życzę sukcesów w dalszej karierze naszych lokalnch "ambergoldowych" oszustów.
Pozostaję z poważaniem – Dimiri

16-02-2013
12:06
bankowiec

Niestety muszę potwierdzić słowa kolegi Dimitria. Proces weryfikacji kadr w polskich bankach to żenada. Mogą w majestacie prawa nadal pracować w innych instytucjach i robić te same wałki, co w Citi. Uchodzą przy tyn za wybitnych fachowców, są stawiani innym za wzór….to jest po prostu mafia, która wspiera się nieustannie i psuje reputację kolejnych banków. Plany sprzedażowe w bankach wyśrubowane są do granic możliwości a pracownicy są w stanie sprzedać duszę diabłu, żeby utrzymać posadę…bo jak nie realizujesz planów, to wynocha! Temat jest rozwojowy i polecam Panom Redaktorom dalsze śledztwo, bo dotrą na szczyty władz banków.

25-02-2013
09:12
Jola

citi szuka kolejnych jeleni do wciskania ludziom ich kredytów: http://www.pracuj.pl/praca/dor…..ta,2822491

25-02-2013
09:12
Jola

i szukają kolejnego: http://www.pracuj.pl/praca/dor…..ta,2819175, czyżby wszyscy doradcy w rzeszowskich oddziałach się pozwalniali?

25-02-2013
09:12
Jola

re dimitri i bankowiec: a najlepsze z tego jest to, że pan Łukasz M. otworzył sobie własną działalność gospodarczą jako pośrednictwo kredytowe i dalej "kręci lody" https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=f955b193-02c6-4b61-be2c-2d12ebb9557d

Pani Ewelino Nawrot – może warto o tym napisać i przestrzec ludzi zanim będą kolejni oszukani?

Co do zwierzchników Łukasza M. to jeden jest dyrektorem citi w Krakowie a drugi jest dyrektorem w innym banku na Podkarpaciu i już zasłynął z tego, że zwalnia ludzi, zresztą obaj z tego słynęli już za czasów citi :(

25-02-2013
11:00
Michał

a Łukasz M bawi się dalej w udzielanie kredytów – tylko teraz ma własna działalność gospodarczą! Chyba będzie podkarpackie Amber Gold i kolejni oszukani :(

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.