Przeczytaj oryginalny post blogu
20-02-2012
12:29
Redaktor

I LIGA KOBIET.Cenne zwycięstwo przywiozły z Olsztyna koszykarki ASZ Rzeszów. O zwycięstwie naszej drużyna zadecydowała znakomita w jej wykonaniu czwarta kwarta, którą zakończyła się 15-punktowym zwycięstwem.

Rzeszowianki mecz w Olsztynie rozpoczęły nienajlepiej i po 5 minutach przegrywały 3:9. Później było jeszcze gorzej. Z minuty na minutę rosła przewaga gospodyń, które prowadziły już nawet różnicą 11 punktów (44:33). Od tego momentu przyjezdne rozpoczęły pogoń. Na 5 minut przed końcem meczu rzeszowianki po raz pierwszy wyszły na prowadzenie (59:60). Później na parkiecie istniał już tylko jeden zespół, a była nim drużyna ze stolicy Podkarpacia, która w końcówce niemal zdeklasowała swoje rywalki.
Pozostałe mecze zakończyły się po zamknięciu numeru.