Ceny mieszkań w Rzeszowie spadły tylko nieznacznie
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-03-2013
15:32
paulina

RZESZÓW. Za 1m2 zapłacimy od 3,3 tys. zł na Baranówce do 5 tys. zł na ul. Cegielnianej.

Coraz dotkliwszy kryzys w gospodarce oraz likwidacja rządowych dopłat do mieszkań spowodowały, że w tym roku ceny mieszkań w Polsce znacząco spadły. Koszt 1m2 spadł średnio o około 5 proc., a w…

18-03-2013
10:05
Ernest

gwarantuję że akurat na osiedlu na fotografii ceny mieszkań znacznie spadną po wybudowaniu 10-piętrowego potworka przy wisłoku i czegoś tam co się właśnie przy ul.kopisty buduje a co zasłonięte jest od ulicy w centrum miasta gustowną blachą falistą upstrzoną równie gustownymi reklamami

18-03-2013
13:03
Pola

ha ha….właściciele nieruchomości, to faktycznie "eksperci" od cen mieszkań.
Chcieliby je kształtować według własnego interesu, bo zapewne głupi ludzie rzucą się i zaczną od nich kupować mieszkania, których nikt nie chce i które latami wiszą w ich ogłoszeniach.

Jak można porównywać Baranówkę z Nowym Miastem ?

Baranówka to koniec Świata, a Nowe Miasto to najlepsza lokalizacja w Rzeszowie.
Na Nowym mieście są piękne, słoneczne mieszkania.
Wszystkie mieszkanie są tutaj z balkonami.
Nawet małe kawalerki mają kuchnię z oknem i balkon /oprócz Podwisłocza/.
Osiedle zadbane, bloki ocieplone, czyściutkie i co najważniejsze z windą.

Mieszkam na Nowym Mieście i nie oddałabym mojego mieszkania za nic….nawet za tak popularne, w tzw. nowych niskich blokach.
Trzeba nie mieć rozsądku, żeby kupić mieszkanie w takim bloku np. na 3 lub 4 pietrze bez windy.
Najpierw będą taszczyć dzieciaki z wózkami i zakupami, a potem na starość nie wejdą o własnych siłach do takiego mieszkania.

Pokażcie mi mieszkanie na Nowym Mieście w cenie 3,3 tyś. za m.kw……jaką podajecie…..ha ha
Chętnie kupię sobie drugie i trzecie w takiej cenie.
Mieszkań tutaj nikt nie sprzedaje, bo lepszego nigdzie nie kupi…..a jeśli już, to ceny na Nowym Mieście, wahają się od 6 do 7 tyś. za m.kw.

Kupując lub sprzedając mieszkanie, trzeba poznać realną sytuację na rynku nieruchomości, a nie kierować się podpowiedziami Biur Nieruchomości, które / jak wszyscy wiemy/ kierują się tylko interesem własnym.

18-03-2013
17:27
iv

za nic nie chcialabym mieszkac na Nowym Miescie ! Nawet za darmo…

18-03-2013
23:24
Pola

…i nikt nikogo nie zmusza…..domek z ogródkiem, to z pewnością lesze wyjście, ale każdy mieszka tam gdzie lubi i nie każdemu odpowiada życie w centrum miasta i cywilizacji.
Dla mnie, nie ma nigdzie lepszej lokalizacji i ładniejszych mieszkań …..a mieszkam w Rzeszowie od urodzenia.

19-03-2013
08:21
Antoni Kosiba

Dziwne, że u emerytów i młodych "absolwentów" taka nędza, a stać ich na mieszkania za 300 000 tysięcy…

19-03-2013
11:29
emigrant

Dopoki beda zarobkiewicze ktorzy stanowia najwieksza rzesze ludzi ktorzy wyemigrowali za praca z Polski na saksy przysylac pieniadze na Podkarpacie tak dlugo ceny beda staly nieomal w miejscu. W momencie gdy zarobkiewicze opamietaja sie i bez wzgledu na sentymenty przestana kupowac domy i mieszkania na podkarpaciu ceny runa jak runely mury komuny !!
Poniewaz w innych regionach kraju ceny spadaja nalezy oczekiwac tego ze przy znacznych roznicach cen mieszkan z innymi regionami kraju wkrotce nastapi to trzesienie ziemi na podkarpaciu.
Niestety w dalszym ciagu nic to nie da bo brak pracy zmusi tych ludzi do kupna mieszkan w miescach gdzie pracuja jako ze powrot na podkarpacie to powtorne bankructwo. I co mu z tego domu jak nie ma gdzie zapracowac na utrzymanie tego domu i rodziny ?
Czemus biedny ? Bos glupi ! I wice wersa.

19-03-2013
20:05
Pola

PRZEPRASZAM.
Ale nie chciałam w swojej wypowiedzi urazić autora tego artykułu, ani tym bardziej Biur Nieruchomości, bo mają też niewątpliwie swoje plusy, są oczywiście potrzebni i bardzo przydatni w różnych sytuacjach i transakcjach na rynku nieruchomości.
Trochę mnie tylko zdenerwowało podanie cen mieszkań na Nowym Mieście, które według mnie, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale też każdy może się mylić….w tym temacie być może mylę się ja, bo z dnia na dzień wszystko, szybko zmienia się na tym Świecie.
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz przepraszam.

23-03-2013
14:22
zibi

A Ty ~~iv~~ to jakieś argumenty masz ? czy tylko takie dziecinne ….nie, bo nie…..i już.
Kolejka darczyńców mieszkań do Ciebie stoi, a Ty nie chcesz….rozumiemy, że wolisz ławeczkę, byleby nie "stajała" na Nowym Mieście.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.