Ceny paliw wykończą gospodarkę i obywateli
Przeczytaj oryginalny post blogu
21-06-2012
06:12
Redaktor

KRAJ, PODKARPACIE. Przeciw wysoki cenom paliw zaczyna występować branża paliwowa – dzieje się coś naprawdę złego.

Dalsze utrzymanie cen paliw spowoduje kryzys branży budowlanej, potem całej gospodarki, a na końcu uderzy w zwykłego Kowalskiego. Jeżeli sądzimy, że wysokie ceny paliw odbijają się na naszym portfelu…

21-06-2012
10:26
K. Bimbała

Po wczorajszym głosowaniu w W-ie nad budżetem za rok 2011 i przyjmującym z pokorą podnoszenie podatków i cen komunikacji miejskiej przez HGW. Za to więc jak widać wszyscy powinni kochać PO i PSL – tym bardziej za podwyżki cen paliw w Polsce , gdy w innych krajach UE ceny lecą wyraźnie. Trzeba też wspomnieć tutaj o głośno zapowiadanej podwyżce akcyzy od stycznia 2013 na paliwa i wzroście opłat energii elektr. po niewłaściwym negocjowaniu CO2.
Reasumując "jestem gorącym zwolennikiem ukochanej koalicji" , tym bardziej, że mainstreamowe media przekonują i mnie szczególnie dzisiejszym sondażem popularności dokąd PO i PSL łącznie nie osiągną poparcia grubo ponad 60 % łącznie także ja nie osiągnę pełnej radości i zadowolenia życiowego . Ludziska muszą być przekonane , najlepiej przez własną kieszeń , jeśli przez rozum mają dalej !

21-06-2012
14:06
Asik

Skoro ludziska nie protestują – widać im się to podoba. To rządzący też zrobią co im się podoba.
Nie ma znaczenia kim są ci rządzący, skoro z ludźmi, których reprezentują liczą się tylko tuż przed wyborami i nikt ich po upływie kadencji nie rozliczy z ich dokonań. Tak trwa od lat i ku lepszemu wcale nie idzie.

21-06-2012
16:17
ICEK

Co się buntujecie ? Przecież jesteście niewolnikami, i tak już zostanie. Szkoda że tak nie wielu to rozumie i wie że ponad 80 % z tego co człowiek wypracuje zabiera mu państwo które w większości marnuje te środki, nie mówiąc już jak destrukcyjnie wpływają podatki na nasze zarobki i gospodarkę. Co trzecia złotówka która wpływa do budżetu państwa pochodzi od kierowców. Demokracja to jest chory twór, to nic nie ma wspólnego z wolnością, trzeba sobie to uświadomić że człowiek sam powinien o sobie decydować, każdemu Bóg dał ręce, i mózg do myślenia. Nie może być tak żeby państwo będzie się opiekowało takimi rzeczami jak moja emerytura, moim zdrowiem, i gdzie moje dzieci będą chodzić do szkoły, bo to robi w najgorszy z możliwych sposobów i najdroższy. Państwo powinno zapewnić jedynie integralność terytorialną, bezpieczeństwo wewnętrzne, i mocne prawo, a na to trzeba maksymalnie 10 % z tego co dajemy państwu w podatkach. I wtedy ludziska paliwko będzie maksymalnie po 3 zł na stacjach, a polska tygrysem gospodarczym świata, ludzie będą żyć w dobrobycie, a nieroby zdechną z głodu. Wiec nie dajmy okradać się temu złodziejskiemu państwu, bierzmy sprawy w swoje ręce i obalmy jak najszybciej ten system złodziejski.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.