Chcą naprawić gospodarkę pakietem ustaw
Przeczytaj oryginalny post blogu
30-10-2012
18:16
Redaktor

RZESZÓW. Na konferencji prasowej poseł Dariusz Dziadzio z Ruchu Palikota przedstawił kilka projektów z całego pakietu, które będą sukcesywnie wprowadzane pod obrady sejmu.

- Opracowaliśmy Program dla Małych i Średnich Przedsiębiorców, który składa się z 28 punktów – mówi poseł. – Trzy zostały już…

30-10-2012
21:23
jacek

partia cyrkowców, stary chłop w spódnicy i drugi z gumowym wibratorem

31-10-2012
08:59
Antyzgrzyt

Widząc, że po tzw. "prawicy podkarpackiej" przyszedł czas na reklamę "ruchu palikota"…..

31-10-2012
09:01
AT

Jacku powtarzasz się. Na każdym forum piszesz to samo!

31-10-2012
09:01
krzysztof

Skąd taka nagła zmiana programu? Miały być legalne związki homoseksualne i legalne ziołoterapia? A mamy pakiety dla gospodarki. Głosujący na tę partię zostali oszukani. Mnie ta partia nie przekonywała od początku, a teraz jeszcze bardziej umocniłem się w przekonaniu, że to banda kłamców. Nigdy nie wiadommo kiedy zmienią program, poglądy i cele.

31-10-2012
10:44
Natalia

Panie @Antyzgrzyt – informowanie o ruchach partii w bieżącej polityce, to nie jest reklama a obowiązek mediów. Dziwne, że gdy dotyczy to PiSu, jakoś nikt na Podkarpaciu nie protestuje.
@Krzysztof, RPL to nie jest (wbrew powszechnemu mniemaniu) partia li tylko światopoglądowa. Ma swój program gospodarczy i to sensowny.No ale skąd ludzie mają to wiedzieć, jeśli skutecznie blokuje się w mediach informacje tego typu, a jakiekolwiek wzmianki nazywa się "reklamą".

31-10-2012
12:06
andrzej

jakiś dziadziadowski to program

31-10-2012
12:11
krzysztof

Dziadziowi nie wyszło propagowanie lekcji etyki wśród młodzieży, to się bierze za kolejną rzecz. Tym razem pakiet ustaw. On raczej się nadaje do pracy raczej nad ustawem pakietów w Biedronce.

31-10-2012
12:12
krzysztof

Droga Natalio. Od partii, która ma świetny program gospodarczy, oczekuję posiadania w swym gronie wybitnych ekonomistów. Niestety, nie było mi dane poznać tych ludzi. Znane mi za to są wybitni politycy tego RP tacy jak: Biedroń i Grodzka. Z lokalnych działaczy słyszałem o panu Dziadzio, który z wykształcenia jest fizjoterapeutą oraz trenerem z zamiłowania. Drugą osobą jest pani poseł z Jasła. Z jej przekazu wynika, że chciałaby legalizacji narkotyków, nie chce żeby inni decydowali o jej brzuchu i chciałaby zakładać placówki handlowe na wschodzie. Aktywnie działają na rzecz laicyzacji państwa i wyrugania kościoła z życia. Przypominam, że to mniejszość chce dyktować jak ma wyglądać życie większości w państwie. Program gospodarczy traktuję jako marginalne zajęcie tego ruchu, skoro główne ich zdania od których zacięcie zaczęli idą jak po grudzie.

31-10-2012
13:03
Natalia

Od końca-propagowanie etyki wyszło, co mogę potwierdzić przykładem mojej córki, która właśnie zaczęła uczęszczać na lekcje etyki. Co do Programu Gospodarczego, to gdyby był Pan na wspomnianym Kongresie Gospodarczym w Krakowie, mógłby się Pan zapoznać i ze szczegółami i z osobami, które go wspierają, no ale to można sobie znaleźć choćby w necie. Profesor Modzelewski współpracuje z RPL, A.Olechowski wspiera PG, podobnie jak Guy Verhofstadt-to najgłośniejsze nazwiska, ale zapewniam, że jest ich więcej. A sprawy światopoglądowe są o tyle ważne, że dyskusja zmienia świadomość ludzką, a chcemy, by Polacy byli społeczeństwem obywatelskim, więc także mającym prawo myśleć samodzielnie i mają prawo..mieć prawo.Zanim się wypowie warto zdobyć rzetelne informacje. Pozdrawiam.

31-10-2012
13:29
Jan

droga Natalio, o ile pamiętam pan Palikot przez prawie 4 lata był szefem komisji "Przyjazne Państwo". która miała zając się ułatwieniami dla przedsiębiorców. Może przedstawi Pani dokonania pana Palikota z tych 4 lat? Bo o ile mi wiadomo to ich nie ma, poza jednym – wszelkie organy kontrolujące muszą informować firmę że będą w niej przeprowadzać kontrole.. co jest raczej parodią np Sanepid musi poinformować dużo wcześniej firmę gdzie połowa ludzi pracuje w złych warunkach kiedy przyjedzie na kontrolę, później połowa zakładu nie działa by wyniki wyszły ok.

31-10-2012
16:02
Natalia

. W pojedynkę w partii to Pan sobie możesz tylko chcieć, bez przyzwolenia szefa – działań nie ma.Proszę mnie nie pytać o mechanizmy działania (albo raczej indolencji) w PO (i dzis i kiedyś) ani w PSL-generalnie za to , co się dzieje odpowiada koalicja PO-PSL.

31-10-2012
16:02
AT

Krzysztofie jakoś dotychczasowi "wybitni" ekonomiści nic nie zdziałali w tym kraju. Tylko słyszę opinie a nie słyszę o rozwiązaniach. Niestety. Jak czytam takie komentarze to rozumiem dlaczego rządząca koalicja ma w głębokim poważaniu ten region. I jeszcze jedno. Jak nie głosowałeś to nie masz się co umacniać w przekonaniu.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.