Chcą zastopować laicyzację
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-03-2012
16:16
paulina

RZESZÓW. W Polsce szykanowany jest Kościół i religia.

Na 14 kwietnia zaplanowano podkarpacki marsz…

28-03-2012
09:03
Stefan

Naprawdę im już bije. Czy jest taki lekarz specjalista, który potafił by im pomóc??

28-03-2012
09:04
zakon zebrzacych.

czy chcecie nas ewangelizowac tak jak Indian?

28-03-2012
09:04
polok

Będzie pustynia w szystko zniknie.
Jak to czytam to nie wiem – śmiać czy płakać.

28-03-2012
09:04
janosik

i uważacie że uda wam się wyciągnąć ludzi na to zbiegowisko-nie sądzę bo fakty widać

28-03-2012
09:05
odbytnica

to już czas,najwyższy czas przerwać butę i wrogą działalność kościoła.Trzeba znowu kler sprowadzić go kruchty a, nawet dać im sandałki na rzemyki i osiołka bo rozbisurmanione towarzycho zapomniało komu ma służyć.Takie Michaliki,Głodzie ,Paetze i inni to profanacja człowieka a, co dopiero hierarhę-purpurata.I ,ma rację pan Palikot nazywając ich po imieniu

28-03-2012
09:05
wels5

To teraz będziemy świadkami kolejnej klerykalizacji?

28-03-2012
09:05
mniammniam

Przecież taki marsz godzi w porządek prawny RP. Konstytucja wyraźnie oddziela Państwo od Kościoła. Państwo musi byc laickie a nie kościelne. Kościelne powinny być kościoły.

28-03-2012
10:07
Józef

POdpisz się bardziej kulturalnie i nowocześnie: "producent gówien" (zamiast odbytnica)?.
Ale po tym co napisałeś oceniając treść wypada zalecić Ci Laperamid po dwie tabletki łącznie przy każdym kolejnym wypróżnieniu!.

28-03-2012
11:04
Natalia

Jak miło i po chrześcijańsku:D No to może wróćmy do korzeni,proponuję umartwianie się,marsze z pochodniami i jako klu programu: palenie na stosie! Już się cieszę na samą myśl:D

28-03-2012
11:04
zakon zebrzacych.

Jest demokracja,pokrzyca,zwiesza glowy i pojda do domu itd. glosic jedyna prawde,ha,ha.

28-03-2012
11:04
Jacek

Kiedy to czytam to nie potrafię opanować złości. Czy ci panowie nie rozumieją, że kościół katolicki nie jest jedynym wyznaniem w tym kraju, a to że ma najwięcej wyznawców nie oznacza, że tylko on ma prawo uczyć nas religii. O jakiej laicyzacji oni mówią? O tym, że wierni kościoła kat. odchodzą od niego? To ma być problem senatorów czy posłów? Od kiedy to reprezentują oni władze kościoła kat.? Problem istnieje, to fakt, ale na to od lat a nawet wieków zapracował sobie kler katolicki a w ostatnich latach skandali seksualnych słusznie oburzył społeczeństwo. Laicyzacja postępuje i będzie postępować, a żadne marsze, apele niczego nie zmienią. Problemem niech się martwi kler kat. a nie wykorzystuje polityków do ich rozwiązywania. Może wrócimy do Inkwizycji? Co?

28-03-2012
18:32
Józef

Stefan napisał(a):

Naprawdę im już bije. Czy jest taki lekarz specjalista, który potafił by im pomóc??

Żródło:
Wiejskie chamy – autor Piotr Lisiewicz "niezalezna.pl"„
„Krowy w Unii są czyste, a u nas brudne” – zagadała Monika Olejnik do Jacka Soski.To niech je pani umyje, jest pani zootechnikiem” – odparł ludowiec. Anegdotę z lat 90. przytaczam z pamięci.

No i wielkomiejski Palikot zwierzył się Olejnik, że „ksiądz prowincjonalny to bardzo często taki cham, prostak niewykształcony”. „O Boże, chyba muszę kończyć, bo będę musiała biec do kościoła” – mówiła, kpiąc z ciemnoty wielkomiejska Olejnik z radiową fryzurą à la czarownica palona na stosie przez abp. Michalika.

Rzecz przypomniała mi dawne wyznania Palikota. W Biłgoraju ojciec złapał go na papierosie: „Toaleta była na zewnątrz, drewniana sławojka. Ojciec nas tam wsadził i kazał nam palić, aż się porzygaliśmy”. Palikot produkował potem jabole i ruszył w świat, a wiejskimi prostakami pogardza. Ale media wychowują nas metodą jego ojca: mamy słuchać ich lizusowskiej wobec rządu papki aż do zwymiotowania. Jaki to przyniesie skutek? W Biłgoraju, gdzie Palikota znają, miażdżąco wygrał PiS.

29-03-2012
09:35
odbytnica

Józef z pyska ci jedzie,musisz czosnek żreć-wywietrz się trochę bo pójdziesz na ten marsz a, jeszcze jak gazy puścisz to sprofanujesz całe zajście a, tam senatory mają być,chociaż podobno tylko jeden i taki senator nie senator ale zatrujesz chłopa i całkiem mu już pomieszasz postrzeganie a, w sutannę jak taki odór wejdzie to kaplica.Radzę jak Polak -polakowi wycofaj się

02-04-2012
08:47
Edward

Może się mylę ale przypuszczam, że wszyscy lub większośc z piszących na forum są katolikami. Więc dlaczego tyle jadu i złosliwości wobec ludzi o innych poglądach. Jeśli nawet są wulgarni, katolik nie powinien odpłacac tym samym. A wracając do głównego tematu, uważam, że ten marsz niczego dobrego nie przyniesie jak większośc inicjatyw "odgórnych" , na dodatek sprawiających wrażenie, że mają związek z polityką lub jakimś zakamuflowanym interesem jednej osoby lub grupy osób. Czy aby nie chodzi tu wyłącznie o poparcie dla prywatnej stacji TV "Trwam"? Tak, prywatnej, należącej do Fundacji Lux Veritatis.Nie jest to stacja katolicka, choc ma taki profil. Nie jest pod zarządem Episkopatu i nie jest opłacana przez Kościól katolicki w Polsce. Jeśli to ma byc marsz p-ko laicyzacji to określenie to jawi się jako zło z którym należy walczyc. ZŁO TO JEST BRAK DOBRA. LAICYZACJA TO NIE JEST WALKA Z KOŚCIOŁEM, Z TV 'TRWAM', Z RELIGIĄ W SZKOLE, Z ABORCJĄ ITD. LAICYZACJA TO BRAK PRAWDZIWEJ WIARY W NAS, KATOLIKACH. BRAK DOBRA W NAS KATOLIKACH. BRAK DOBRA TO JEST ZŁO. Laicyzację można pokonac tylko prawdziwą wiarą, ale nie w marszu na ulicy. Przykładnym życiem katolików, świeckich ale przede wszystkim księży bo ich zły przykład robi więcej zła niż ustawa sejmowa.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.