Chcemy nowoczesnego stadionu!
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-04-2012
06:10
Redaktor

RZESZÓW. Czy spór między działaczami Resovii a uniwersytetem uniemożliwi rozbudowę obiektu?

Działacze i sympatycy Resovii chcą rozbudowy stadionu i uczynienia z niego najnowocześniejszego obiektu…

16-04-2012
09:24
mistrz

Szanowny Panie Redaktorze,
Myślę, że jest Pan rozsądnym człowiekiem i stać Pana na własne zdanie. Czy nie zechciałby Pan dokonać analizę możliwości i potrzeb tzn. kto i z jakiej okazji miałby wypełnić ewentualny stadion. Przecież, w dającej się przewidzieć przyszłości ani łucznicy ani lekkoatleci nie będą w stanie przyciągnąć znaczącej widowni. Nie wiem czy był Pan na zorganizowanym przed kilku laty w hali na Podpromiu / i mocno reklamowanym w prasie, tv i na plakatach/ zawodach łuczniczego Pucharu Europy z udziałem czołowych łuczników, w tym rzeszowskich. Na widowni zasiadało w czasie całej sobotnio-niedzielnej imprezy oraz na finałach, po kilkanaście osób. Głównie działaczy z Rzeszowa i oficjeli. Wstęp na zawody był bezpłatny.
pozdrawiam

16-04-2012
09:25
pferd

Problemem jest spór z właścicielem stadionu – Uniwersytetem Rzeszowskim, który nie ma zaufania do władz klubu, i się nie dziwie, wystarczy popatrzyć na niedokończony budynek hotelu :)

16-04-2012
10:12
obywatel

Władze klubu to tzw. układowicze, którzy chcą zagarnąć dla siebie jak najwięcej czy to działek czy kasy. Nic nie wybudują, bo pieniądze są fikcją…… cały majątek jest wyprowadzany z klubu tylnymi drzwiami i o tym trzeba pisać! Tu piłki na dobrym poziomie nigdy nie będzie, jeśli obecne zarządy od samej góry nie zostaną zmienione. Potrzeba sztab nowych ludzi z pasją, przywiązanych do klubu całym sercem, a nie mówiących o "przywiązaniu".

17-04-2012
09:17
rzeszowainin

Aby się budować trzeba mieć działkę (o tym każdy normalny człowiek wie). Resovia nie ma żadnej działki. Więc po co mówić o sporze. Klub po prostu chce jak najwięcej za darmo. Tak samo może postąpić na Junak Słocina, która może też chce się budować na Wyspiańskiego i takich przykładów można powielać. Trudno tutaj mieć pretensje do URz.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.