Chcesz być przy dziecku w szpitalu? To płać!
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-05-2012
06:03
paulina

PODKARPACIE. Matki, nawet karmiące, chcąc przebywać ze swoimi dziećmi w szpitalu muszą płacić. W niektórych placówkach blisko 40…

04-05-2012
08:32
d

sukinko… jak tusk czy komorowski palikot czy juz nie wiem bury rynasiewicz mydla oczy ale nie nie robia tylko jak w hospicjum list w ramce z podziekowaniami ale tak naprawde maja ludzi w dup…! a za pobyt to sie niestety placi wszedzie juz chol… szpital wojewodzki to tragedia jest! nie ma gdzie zrobic dziecku jedzenia w ogole sam szpital to jakis labirynt tak sie robi by przeszkadzac normalnie i godnie zyc podkarpacie ma umrzec beda tu tylko lasy na polowania jakies wypady na koniki turystyka lasy na cale wojewodztwo beda sobie niemcy strzelac i piec kielbaski jak w 40 nazisci ale lepiej zrzucic wszystko na kosciol pijanstwo narodu zamiast pomoc jak przed wojna zydow tyle bylo ale narod zyl szedl do przodu a tu nic tylko rocznice bylem niedawno w milenium pol godziny i tylko jedna dziewczyna przy nadziei reszte suche blade slabe myslace tylko o ciuchach obudz sie narodzie!

17-05-2012
20:08
Ewa

Moja córka leży w szpitalu dziecięcym w Olsztynie tam za dobę bez wyżywienia płaci się 15 zł.Masakra, dziecko jest niepełnosprawne ma osiem miesięcy a szósty raz już tam jest.Pierwsze 3 razy umorzyli póżniej musiała płacić. nie stać nas na te koszty bo jej miesięczny dochód to 800zł,ja mam tylko niską wypłate i na utrzymani jeszcze dwoje dzieci,czasem brakuje na jej utrzymanie w szpitalu bo też coś tam musi jeść nie wiem jak długo jeszcze wytrzymamy ale brakuje nam sił .Straszne to jest jak dzwoni i mówi mamuś zostało mi 10zł a ja też nie mam skąd jej podrzucić.Teraz leży już od 13-go i poleżą jakiś tydzień jeszcze a my nie wiemy skąd wziąć pieniądze.Co za kraj rzygać się chce na tą Polske.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.