Chińczycy przejęli cywilną cześć HSW
Przeczytaj oryginalny post blogu
10-01-2012
20:00
paulina

BARANÓW SANDOMIERSKI, STALOWA WOLA. Podpisana została umowa sprzedaży cywilnej części Huty Stalowa Wola. Podpis pod umową złożył we wtorek w Baranowie Sandomierskim prezes HSW Krzysztof Trofiniak oraz prezes Grupy LiuGong Zeng Guang'An.

Wstępna umowa sprzedaży podpisana została już w ubiegłym roku w Chinach.

Guangxi LiuGong Machinery jest jednym z 500 największych przedsiębiorstw przemysłowych Chin.

W HSW pracuje ponad 2 tysiące osób. Huta Stalowa Wola zajmuje się produkcją i sprzedażą ciężkich maszyn budowlanych do robót drogowych i ziemnych.

Ponadto HSW prowadzi produkcję i sprzedaż wyrobów wojskowych (w tym sprzętu artyleryjskiego, specjalistycznych transporterów opancerzonych i sprzętu inżynieryjnego) oraz części zamiennych do tych wyrobów.

łuk

11-01-2012
09:16
nollet

"Miło" czytać takie informacje, Chinczycy kupili, Szwedzi kupili, USA, Niemcy, Holandia, etc, tec, etc. Zachodzę w głowę co można sprzedać jak komuniści zrujnowali kraj? To co jest sprzedawane? Doczekałem czasów, że hitlerowskie ogłoszenia o pracę w Niemczech, można przeczytać w niemieckich gazetach wydawanych w Polsce Po co była wojna? Po co miliony umierało walczać o wolnosc? Hitler gwarantował pracę, darmowy dojazd i darmowe zakwaterowanie. Po 65 latach Niemcy, spadkobiercy Adolfa, oferują nam pracę u siebie , kuszac warunkami socjalnymi o niebo lepszymi od tych Adolfa! 65 lat i nadal jestesmy niewolnikami, nadal nie potrafią kolejne rządy kryminalistów kierować państwem. 22 lata władzę sprawuje watykańsko -amerykańska demokracja, obie znane bardzo dobrze. Nowa władza przygłupów wspierana przez kler, rozpoczęła od totalnej sprzedazy wypacowanych przez dwa pokolenia dóbr, rownolegle następowała tzw reprywatyzacja, czyli oddawanie meinie zlodziejom, którzy nigdy takiego mienia mieli. Największy zlodziej kler obrabował pół polski. Potem podarowali pedofilom w koloratkach konkordat i 7 mld zlotych haraczu rocznie. Jak moze być w takim kraju dobrze? Rządy-wszystkie kolejne, od początku sprawujac władzę zachowują sie jak grupa złodziejów co wpadła noca do ogromnych magazynów i do rana ma czas by wynieśc co się da. Wiec kradną jak potrafią najlepiej. W rok politycy z golasów stają sie milionerami i mamy to co mamy. media, które boją się narazić rzadzacym , wspolnik w koloratce , ktory domaga sie doli za poparcie. I jest co raz lepiej i lepiej!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.