Chirurgiczny złom spowrotem do USA
Przeczytaj oryginalny post blogu
28-09-2012
15:15
Redaktor

PRZEMYŚL. Trzy przesyłki z USA, które zawierały zużyte narzędzia chirurgiczne odesłali do nadawcy przemyscy celnicy zajmujący się kontrolą przesyłek w Przemyślu.

Sfatygowanego sprzętu chirurgicznego w postaci imadeł, pęset, kleszczyków Kochera , końcówek do koagulacji i peanów naczyniowych było w sumie 25 kilogramów. Celnikom nie podobał się taki import zza oceanu ze względu na znaczny stopień zużycia narzędzi i brak oznaczeń CE. Zwrócili się więc…

29-09-2012
19:29
przemyślak

Panie Redaktorze, proszę podać Adresata tej przesyłki, niech społeczeństwo się dowie kto dokonuje zabiegów takim "specjalistycznym sprzętem", tam strach trafić, lepiej już samemu się zoperować jakimś scyzorykiem lub niewyklepaną kosą .

30-09-2012
14:01
mieszkaniec z Kmity

A gdzie to jest lub bylo napisane ze te narzedzia beda uzywane w zabiegach medycznych. Taki wycofany sprzet medyczny uzywaja jako narzedzia majsterkowicze i inni drobni rzemieslinicy i bardzo je sobie cenia. Narzedzia te sa wykonane z wysokiej jakosci metali i bardza sa cenione na rynku do uzytku domowego przez majsterkowiczow i w malych warsztatach.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.