Chuligan oskarżony o pobicie radnego miejskiego
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-11-2012
12:45
Redaktor

DĘBICA. Sprawca pobicia radnego stanie przed sądem.

Prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciw Patrykowi H. 27–letni mężczyzna jest oskarżony o pobicie radnego zasiadającego w dębickiej Radzie Miasta. Patryk H. jest już znany dębickim organom ścigania, w…

13-11-2012
14:53
Ambroży

POruszył Pan red. akurat na czasie ważny dla mieszkańców miasta temat . Choć ten przykład dotyczył akurat radnego i dlatego znalazł swój epilog w prokuraturze , trzeba jasno powiedzieć więcej, że jest to problem na pewno nie marginesowy. Nie dawno obserwowaliśmy pokaz siły policji przed meczem Wisłoka – Igloopol , potem prezentowane popisy tej formacji w inwigilowaniu uczestników wyjazdów na warszawski marsz Niepodległości jakże precyzyjnie opisanego wczoraj przez prezydenta St.Woli w Nowinach. Następne kontrowersje wzbudziły się wśród widzów po medialnych przekazach z W-wy z marszów i pokazanego chuligaństwa, prowokacji przebranych służb mundurowych , by wieczór mieć możliwość kontynuacji wulgaryzmu zaprezentowanego na żywo w wykonaniu Szczuki u T.Lisa , czy Niesiołowskiego u M.Olejnik. Tak zakończył się mocno i wulgarnie ten wczorajszy dzień w sposób jaki bym sobie nie życzył widzieć w polskich mediach i rzeczywistości. Dlaczego to wszystko powiązałem w jedno – to proste- złe przykłady obecnych nierządów w Polsce przybierają na sile i powodują strach kobiet, czy starszych mieszkańców przed wieczornym spacerem, wejściem na klatkę schodową swojego bloku , czy zwykłą zaczepką rozwydrzonej chuliganerii, często naćpanej lub podpitej czatującej na blokowiskach na okazje. Dziś młodzież miała jakiś sprawdzian egz. w szkołach – zaś pozostała część -nawet grupki nastolatek popijały z gwinta, spacerując w biały dzień bez obaw, że ktoś zwróci im uwagę?. Czy tak powinno być , czy mam tłumaczyć prof. od entomologii że nie jestem oszołomem , czy też Pospieszalskim widzącym co wynika z ogromnego bezrobocia i błędnej polityki w tm zbędnego moim zdaniem zniesienia nawet przeszkolenia wojskowego! ?. Wreszcie wychowania dalekiego od wzoru palikociarni prezentowanej w Sejmie i posła Biedronia na scenie (fakt dostępny na YOU TUBE). Nie jestem dziennikarzem ani kaznodzieją , ale uważam, że trudno dalej milczeć jak kobieta skarżąca się na zabranie jej małolatowi przez silniejszych kolegów dokumentu i innych rzeczy odsyłana jest z policji do Urzędu Miasta. Tak oto w tym przydługawym tekście wróciliśmy wokół tej samej kwestii w to samo miejsce do Ratusza w poszukiwaniu optymalnego rozwiązania problemu.

15-11-2012
11:14
Tele

Wy pajace skończone napiszcie że ten radny w przeszłości był Hoolsem Igloopolu , i robił to samo a ta bajeczka to wymyslone przez niego polityczne gówno , które wielce sprawiedliwy Jacek Żak wzioł pod swoje skrzydła!

Sk***yny

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.