Chwała bohaterom!
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-10-2012
08:32
Redaktor

“Zapewnili rozrywkę dla wystawionych do wiatru kibiców”, “Jako jedyni próbowali ratować murawę”, “Uwolnić ich” – to tylko trzy z naprawdę setek tysięcy komentarzy Polaków do komicznej sytuacji, jaka miała miejsce we wtorkowy wieczór na Stadionie Narodowym.

Dwaj uciekający ochronie kibice nie tylko rozśmieszyli cały wk…, no powiedzmy zbulwersowany, przełożeniem meczu z Anglią naród, ale ośmieszyli tez samych stewardów, którzy okazali się zwykłymi grubasami nie potrafiącymi dogonić zwykłych przecież ludzi (co by…

19-10-2012
17:12
K.Bimbała

Otóż trzeba dodać do w pełni poprawnego tekstu dwa drobne , ale ważne szczegóły w tych tematach. Tak W.Jaruzelski , jak I Cz. Kiszczak mieli zamieszczone chyba w" Fakcie " zdjęcia przeczące iż są niezdolni stanąć przed sądem !. Natomiast przykład z tą wtorkową międzynarodową kompromitacją też uwidoczniła ludziom dalekim od polityki obserwatorom jak wielki mamy problem w Polsce z rządzeniem jakąkolwiek dziedziną życia , nie wspominając juz o doszukaniu się przyczyn i winnych. Sam premier Tusk za wczorajsze uprzedzenie wyroków sądowych tych trzech nieszczęsnych kawalarzy obnażony został publicznie z niewiedzy prawniczej i wyśmiany przez zawodowych prawników za wtrącanie się tam gdzie nie powinien!.
Reasumując , będę z utęsknieniem czekał teraz kiedy na wierzch wyjdzie donos posła Janka Tomaszewskiego do prokuratury ze stycznia 2012 na " Przekręt Narodowy" i wcale nie mam tu na myśli grubości murawy sprzed i po EURO 2012 !!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.