Ciemności na ul. Dominikańskiej
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-11-2012
11:45
Redaktor

RZESZÓW. Co jakiś czas piszemy o absurdalnych inwestycjach, na które miasto wydaje publiczne pieniądze. Ostatnio przytoczyliśmy przykład ul. Przemysłowej, na której brakuje oświetlenia, bo ratusz nie ma pieniędzy, by postawić latarnie. Po naszym…

17-11-2012
16:28
rzeszowiak

Przestańcie piepszyć o tych publicznych pieniądzach bo prawda jest taka że nikt kwoty brutto nie dostaje ,a co za tym idzie nie widzi tego podatku który idzie z jego pensji więc się nie błaźnijcie, a jak macie jakieś wąty że wasz podatek nie idzie na dobre cele to go nie pładźcie albo zrezygnujcie z roboty.

17-11-2012
19:32
Piotr

Pamiętam jak prezydent Ferenc w pierwszej kadencji ,obiecywał wybudowanie nowej sali gimnastycznej przy szkole nr 10. Likwidując 6 – kę ,następnie 18 kę,zostawił najgorszą szkołę na osiedlu Dąbrowskiego , które od nowa ożywa pokoleniowo, bez świetlicy,bez jadalni ,bez sali gimnastycznej, tłumacząc że wybuduje kompleks sportowy z boiskiem i BASENEM. TERAZ NA ZEBRANIU OBURZONY ODPOWIADA ŻE WYMALOWAŁ ZEWNĘTRZNE MURY. WSTYD.Dzieci śmierdzą wilgocią,grzybem,kto może ,załatwia sobie zwolnienie,a WF to przeważnie gra w Tenis stołowy na szkolnym korytarzu. Grunt że otwierają kładkę- kończ Waść – wstydu oszczędź.
Rodzice nie odpuszczą i partyjne gierki typu sala przy IV LO ,czy Elekrtromechaniku nas nie uśpi. Obietnice trzeba spełniać,choć makieta już zaginęła ze strachu.Dzieci w mieście mają salę gimnastyczną z lat 50 tych,gorszą niż w Wólce czy Chebzi. Zapraszamy NIEZALEŻNE media. RODZICE biednych ,oszukanych DZIECI.

17-11-2012
23:58
eryk

Rzeszowiak. Stuknij się w głowę zanim zaczniesz pisać takie bzdury. Co Twój tekst wnosi do tego tematu? Zainwestuj w swoją ortografię a później zacznij się wypowiadać

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.